To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Starostwo Powiatowe w Tarnowie najlepsze w Małopolsce    -   16/12/2008
Powiat znów na „szóstkę”
Starostwo Powiatowe w Tarnowie po raz drugi z rzędu zajęło I miejsce w konkursie „Samorząd na 6”, oceniającym pracę jednostek samorządu dotyczącą edukacji. 10 października 2008 r. w czasie Ogólnopolskiego Forum Edukacyjnego zorganizowanego w Szkole Menedżerskiej w Warszawie zostały wręczone dyplomy i nagrody. Główne nagrody to programy komputerowe do obsługi urzędów, dyplomy oraz wysokiej wartości nagrody dla dyrektorów szkół i placówek biorących udział w konkursie.

Ogloszenie
>

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na jakość współpracy pomiędzy samorządami, a podległymi im placówkami oświatowymi, propagowanie najciekawszych rozwiązań pomiędzy nimi oraz ich ocena. Konkurs przeznaczony był dla wydziałów oświaty starostw powiatowych i urzędów miejskich w całej Polsce. Uczestnikami konkursu były samorządy na poziomie starostw, urzędów miejskich i dyrektorzy placówek oświatowych. Materiał konkursowy w postaci rozbudowanych ankiet wysyłany był drogą pocztową. Pytania ankietowe dotyczyły: ziałań powiatu w zakresie dostępu do internetu, pozyskiwania funduszy na ten cel, dofinansowywania szkół i placówek przez samorząd w zakresie nowoczesnych urządzeń i oprogramowań, sposobów promocji szkół i placówek powiatowych oraz tworzenia i funkcjonowania stron internetowych (w przypadku powiatu nie tylko strona starostwa, ale też wydziału edukacji w Platformie Vulcan i Samorządowego Centrum Edukacji).
Na powyższe cele zgodnie z potrzebami szkół i placówek powiat przeznacza środki z własnego budżetu, pozyskuje z programów pomocowych i od sponsorów (firm współpracujących z powiatem).

W II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Samorząd na „6”, organizowanego przez Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY wystartowały 62 samorządy. Nagrodzono szesnaście, które najlepiej współpracują z podległymi im placówkami oświatowymi.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 21:50:02
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html