To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Charytatywna akcja wolontariuszy z TPP "Serce" i MCS oraz radnego Wardzały    -   17/12/2008
Pomóż bezdomnym

Towarzystwo Powszedniej Pomocy „Serce” w Tarnowie oraz wolontariusze z Pałacu Młodzieży - Młodzieżowego Centrum Samorządności, organizują z okazji Świąt Bożego Narodzenia IX edycję akcji „Śpieszmy się kochać bliźnich”. Celem akcji jest zaproszenie w dniu 22 grudnia 2008 r., o godz. 17.00, do stołówki Centrum Kształcenia i Wychowania OHP przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie, ok. 160 bezdomnych i opuszczonych z Tarnowa i okolic na uroczystą Wieczerzę Wigilijną oraz obdarowanie ich świątecznymi paczkami. Organizatorzy zbierają fundusze na organizację tego szlachetnego przedsięwzięcia. Do akcji przyłączył się m.in. radny Robert Wardzała, który organizuje w najbliższy piątek o godz. 17:00, na antenie TVM, licytację.

Ogloszenie

Sześć drzewek bożonarodzeniowych, wykonanych przez podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Tarnowie, będzie można nabyć na specjalnej, świątecznej aukcji. Odbędzie się ona już w najbliższy piątek, 19 grudnia na antenie Tarnowskiej Telewizji Kablowej. Początek po 17.00.
Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na dofinansowanie wigilijnej kolacji dla bezdomnych i samotnych. To inicjatywa radnego – żużlowca Roberta Wardzały. Stroiki z żywych gałązek przygotują dzieci z różnymi schorzeniami psycho – fizycznymi, które uczą się i rehabilitują w placówce przy ul. Romanowicza. Robert Wardzała pomaga bezdomnym nie po raz pierwszy. Poprzednio w podobny sposób wspomógł Wielkanocne Śniadanie dla najbiedniejszych.

- Do realizacji w/w akcji zaprosiliśmy samorządy uczniowskie, by wsparły to szlachetne dzieło. Zaproponowaliśmy, by każdy uczeń, który pragnie wesprzeć to przedsięwzięcie, przekazał na organizację Wieczerzy Wigilijnej dar serca – symboliczną kwotę 50 gr. Jesteśmy przekonani, że realizacja akcji „Śpieszmy się kochać bliźnich” będzie ważnym doświadczeniem wychowawczym dla młodzieży i wolontariuszy, a bezdomnym przyniesie wiele radości i wzruszeń. Pragniemy również tradycyjnie, po zakończeniu Wieczerzy Wigilijnej, wręczyć wszystkim obecnym na niej bezdomnym i opuszczonym. świąteczne paczki żywnościowe - informuje koordynator Akcji „Śpieszmy się kochać bliźnich” mgr Stanisław Olszówka, ale zaraz dodaje : - Z powodu skali przedsięwzięcia, mimo wielkiego zaangażowania wielu samorządów szkolnych mamy trudności finansowe dot. pełnej realizacji tego szlachetnego dzieła. W związku z powyższym zwracamy się do Mieszkańców Ziemi Tarnowskiej z gorącą prośbą o wsparcie tej charytatywnej akcji poprzez dary serca które mogą być zarówno finansowe jak i rzeczowe. Wszyscy ofiarodawcy otrzymają pamiątkowe podziękowania i certyfikaty.
Wszelkie informacje dot. w/w akcji można uzyskać pod nr tel. 605 282 697, e-mail: sto2@vp.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 3, 2022 18:53:54
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html