Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zmodernizowano drogę wojewódzką 964    -   17/12/2008
Inwestycja w Borzęcinie Dolnym
Dzięki staraniom samorządu gminy Borzęcin i decyzji Zarządu Województwa Małopolskiego z oszczędności w budżecie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie wygospodarowano kwotę ponad 1 miliona 200 tysięcy złotych na dalszą modernizację przebiegającej przez Borzęcin Dolny drogi wojewódzkiej 964. Dzięki temu przed kilkoma dniami zakończono modernizację blisko 1100 - metrowego odcinka drogi w gminie Borzęcin od mostu na Uszwicy w kierunku Rylowej oraz odcinka na terenie gminy Szczurowa. Gmina Borzęcin partycypowała rzeczowo w kosztach realizacji zadania w kwocie 156 tysięcy 46 złotych.

Ogloszenie

Jak informuje wójt gminy Janusz Kwaśniak, realizacja tego zadania była kolejnym etapem modernizacji drogi wojewódzkiej 964. -Przygotowywany jest projekt przebudowy obiektów inżynieryjnych w tym mostu na rzece Uszwica wraz z budową towarzyszącego przejścia dla pieszych. Przygotowywany jest również przez gminę projekt budowy chodnika na odcinku od mostu w kierunku Rylowej, co ma niebagatelne znaczenie dla bezpieczeństwa ruchu. To kolejne prace, które ruszą po opracowaniu niezbędnej dokumentacji – mówi wójt Kwaśniak.
Wygospodarowanie środków finansowych w budżecie województwa i dalsza modernizacja drogi wojewódzkiej 964 były możliwe dzięki pomocy i zaangażowaniu radnych wojewódzkich Stanisława Handzlika i Adama Kwaśniaka, kompetencyjnie odpowiedzialnego za drogi Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Romana Ciepieli, Gospodarza Województwa Marszałka Marka Nawary i Dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie Grzegorza Stecha.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947