To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   14 edycja akcji RDN Małopolska    -   18/12/2008
Dzielić się chlebem
Jak zwykle przed świętami radio RDN Małopolska w ramach 14-tej edycji akcji „Dzielić się chlebem” będzie rozdawać paczki żywnościowe dla najbardziej potrzebujących. Dary rozdysponowane będą we wtorek, 23 grudnia od godz. 8:00 w Tarnowie w siedzibie Stowarzyszenia Akademickiego "Tratwa" przy ul. Dwernickiego 1 i w tym samym czasie w Nowym Sączu w siedzibie Caritas przy parafii św. Małgorzaty. Tarnowskie paczki pobłogosławi biskup Wiktor Skworc. Pomóc potrzebującym możesz także i ty – w najbliższy piątek i sobotę dziennikarze radia i uczennice z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika będą zbierać dary w supermarkecie Alma.

Ogloszenie
>

-Zachęcamy naszych słuchaczy do włączenia się do akcji. Prosimy przede wszystkim o makarony, kasze, konserwy i słodycze - mówi Mirosław Biedroń z Biura Promocji i Reklamy RDN Małopolska.
W paczkach świątecznych nie zabraknie także darów przekazanych bezpośrednio przez firmy z Małopolski. Co roku kilkanaście firm w regionu tarnowskiego i nowosądeckiego przeznacza na akcje swoje produkty dla potrzebujących.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 02:57:33
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html