To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Absolutorium bez dyskusji   -   06/5/2004
Bez głosów sprzeciwu radni powiatu dąbrowskiego uchwalili absolutorium dla zarządu powiatu: 12 radnych głosowało "za", 3 wstrzymało się od głosowania. Głosowanie poprzedziło sprawozdanie starosty Krzysztofa Kaczmarskiego z wykonania budżetu za rok 2003. Powiat dąbrowski w ubiegłym roku uzyskał dochód w wysokości ponad 22 mln zł. W trakcie roku planowane dochody wzrosły o około 1,3 mln.

Ogloszenie

Wyższe niż zakładano okazały się m. in. dotacje i subwencja oświatowa oraz częściowo dochody własne. Mniejsze wpływy niż się spodziewano powiat uzyskał na przykład w wydziale komunikacji. Ponadto pozyskano także fundusze z SAPARD-u, Banku Światowego i środków na usuwanie skutków powodzi.
Wydatki zrealizowano na poziomie 96,7 proc. planowanych i wyniosły one ostatecznie 25,1 mln zł. Na inwestycje wydano mniej niż początkowo zakładano, przeznaczono na nie 1,1 mln zł.
Deficyt na koniec roku okazał się niższy niż zaplanowano i wyniósł 3,07 mln zł. Pokryty został z kredytu komercyjnego i pożyczki z WFOŚ-u. Po pozytywnych opiniach Komisji Budżetowej, Komisji Rewizyjnej i Regionalnej Izby Obrachunkowej radni prawie bez dyskusji przyjęli sprawozdanie starosty. 12 zagłosowało za udzieleniem zarządowi absolutorium, 3 radnych wstrzymało się od głosowania. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 3, 2022 18:18:58
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html