To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: INTARNET- Okay
  
   Premiera w Tarnowskim Teatrze   -   06/5/2004
Tarnowski teatr wystawia dziś po raz pierwszy sztukę "Zazdrość" Esther Vilar, w reż. Grażyny Barszczewskiej. Tę wybitną warszawską aktorkę zobaczymy w roli Helen, natomiast postać Yany zagra Anna Lenczewska, aktorka tarnowskiej sceny , znana z ról w "Wieczorze kawalerskim , "Europie", "Targaniu jabłek". Wystąpi też Katarzyna Galica, aktorka Teatru Słowackiego w Krakowie, w roli Iris.

Ogloszenie
>

Sztuka Esther Vilar, sławnej powieściopisarki, autorki dramatów i esejów, wzbogaca repertuar tarnowskiej sceny o ekscytujący, współczesny dramat. Jest to historia trzech kobiet, które mieszkają w jednym z apartamentowców wielkiego miasta i w wyrafinowany sposób rywalizują o jednego mężczyznę. Dramat o miłości i zazdrości, o bólu zranionej dumie kobiet. "Zazdrość" łączy w sobie elementy komediowe , nawet farsowe, z poważną, czasami ironiczną refleksją na temat psychiki kobiet, ich tęsknot i ograniczeń wynikających z płci i wieku.
Prezentowana sztuka to zdaniem krytyków propozycja dla zainteresowanych współczesną dramaturgią , nowoczesnym teatrem, lekką formą przekazu mądrych refleksji o kobietach i mężczyznach, ich związkach i uczuciach.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 01:08:57
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html