To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rockowe Opłateczki coraz bliżej    -   22/12/2008
Sprzedali wszystkie bilety
Do „Rockowych Opłateczków” Wojtka Klicha zostało jeszcze parę dni, tymczasem okazuje się, że wszystkie bilety na tę imprezę zostały już dawno wyprzedane. Przypomnijmy – to wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie rozpocznie się w wigilijną noc, 25 grudnia o godz. 1:30 w Piwnicach TCK.

Ogloszenie

W każdą wigilijną Noc, nieprzerwanie od 1995 roku w wypełnionych po brzegi Piwnicach TCK rozbrzmiewają kolędy i pastorałki w blues-rockowych aranżacjach. Również tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie obędą się bez „O!płateczków Rockowych Wojtka Klicha”, które nadadzą tej wyjątkowej nocy niepowtarzalnego klimatu. Koncert będzie wzbogacony o nowe autorskie pastorałki Wojtka Klicha i jego gości. Rockowe O!Płateczki to ziszczenie niepokornych marzeń Wojtka Klicha, który wymyślił sobie tę imprezę, datę i irracjonalną godzinę rozpoczęcia (bo któż o 1.30 w nocy odwiedza sale koncertowe?) i wszystko to od początku wypaliło! Od pierwszego koncertu O!Płateczki stały się imprezą kultową, nie do powtórzenia i (jak okazało się po edycji w której nagrywana była płyta koncertowa w tarnowskim teatrze) nie do przeniesienia. ”Mam wrażenie jest to rodzaj opłatka dla naszego środowiska muzycznego i jego wiernych sympatyków, którzy zjeżdżają z najodleglejszych miejsc na tę jedną noc by być razem ze swoim rodzinami i z tą jedyną, niezwykłą rodziną muzyków i fanów starego dobrego rocka…” - pisze Tomasz Kapturkiewicz, dyrektor TCK.
W magiczną bożonarodzeniową Noc, muzycznymi opłatkami dzielić się będzie zespół w składzie: Wojtek Klich- wokal, gitara, Jerzy „Kobra” Drobot – bas, Stanisław Migała- gitara, Krzysztof Krupa „Flipper”- perkusja oraz Goście.
TCK informuje, że wszystkie bilety na imprezę zostały sprzedane.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, December 4, 2023 19:58:48
IP     : 35.172.165.64
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html