To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Świątecznie”, więc „na podwójnym gazie”    -   29/12/2008
Tygodniowa Kronika Policyjna
Zgodnie z oczekiwaniami świąteczny tydzień przyniósł w szczególności zdarzenia związane z alkoholem i to nie tylko te do których doszło „za kółkiem”. Rekordzistą był 26-letni mieszkaniec Swoszowej, który w Wigilię prowadził Audi 80 mając 3 promile alkoholu we krwi. Nie wiadomo natomiast po co było pewnemu pijanemu 30-latkowi bez stałego meldunku 10 sztuk pięciolitrowych pojemników z płynem do spryskiwaczy, ukradzionych z jednej z tarnowskich stacji paliw...

Ogloszenie
>

Kradzieże
W Koszycach Małych nieznani sprawcy włamali się do jednorodzinnego domu, do którego dostali się wybijając piwniczne okno. Złodzieje zabrali telewizor LCD, laptop oraz telefon komórkowy, powodując straty w wysokości 5 tysięcy złotych.
W Tarnowie z terenu jednej ze stacji paliw przy ul. Krakowskiej, nieznany sprawca ukradł 10 sztuk pięciolitrowych pojemników z płynem do spryskiwaczy o wartości 300 złotych. W wyniku podjętych czynności przez policjantów z komisariatu Tarnów Zachód złodziej został zatrzymany. 30-latek bez stałego meldunku trafił do policyjnego aresztu. Jak wykazało badanie miał on ponad 1,6 promila alkoholu we krwi. Odzyskane mienie powróciło do właściciela.

Zniszczenie mienia
W Tarnowie na ul. Warzywnej nieznany sprawca rozbił szybę przednią oraz dwie boczne we Fiacie 126 p, zaparkowanym w rejonie jednego z bloków. Straty jakie poniósł właściciel, mieszkaniec miasta wynoszą 300 złotych.

Za kółkiem
22 grudnia w godzinach popołudniowych doszło do wypadku drogowego w Radłowie na ul. Woleńskiej. Kierujący motorowerem Simson, 22-letni mieszkaniec Woli Radłowskiej, jadąc w kierunku Radłowa potracił 34-letniego mieszkańca Jadownik Mokrych. Pieszy szedł w przeciwnym kierunku i jak wynika z ustaleń zatoczył się na środek jezdni. Jego stan potwierdził wynik badania na trzeźwość – ponad 2 promile; kierujący był trzeźwy. Pieszy doznał urazu głowy, właściciel jednośladu – złamania ręki oraz ogólnych potłuczeń.
W Tuchowie na ul. Górnej zatrzymany został 31-letni mieszkaniec miasta, który prowadził samochód Ford Escort mając ponad 1,5 promila alkoholu we krwi i nie posiadając przy tym uprawnień do kierowania pojazdem.
Policjanci z komisariatu Tarnów Centrum zatrzymali na gorącym uczynku nietrzeźwego sprawcę kolizji drogowej. 35-letni tarnowianin wykonując Vw Passatem manewr wycofywania na ul. Nowodąbrowskiej w Tarnowie, uszkodził Mercedesa Benz należącego do mieszkańca Wierzchosławic. Badanie wykazało, że miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie.
Inny mocno nietrzeźwy kierując został zatrzymany tuż przed północą na ul. Słowackiego w Tarnowie. 44-letni mieszkaniec Grabna, bo o nim mowa jechał rowerem mając 2,6 promila alkoholu we krwi.
W wigilię w Swoszowej zatrzymany został 26-letni mieszkaniec miejscowości, który prowadził Audi 80 mając ponad 3 promile alkoholu we krwi.

Różne
W wigilijną noc w Tarnowie na ul. Długiej, 27-letnia kobieta przebywała w jednym z mieszkań z czteromiesięcznym miesięcznym synem, będąc w stanie nietrzeźwości. Miała ona prawie 2 promile alkoholu we krwi. W mieszkaniu panował chłód, otwarte były drzwi balkonowe. Dziecko nie odniosło żadnego uszczerbku na zdrowiu. Umieszczone zostało na oddziale dziecięcym tarnowskiego szpitala. Kobietę zatrzymano. Za narażenie na syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Komendy Miejskiej w Tarnowie zatrzymali na ul. Błonie w Tarnowie 24-letniego mieszkańca miasta, przy którym ujawniono trzy foliowe woreczki z amfetaminą o wadze 2,24 grama. Ponadto w trakcie przeszukań pomieszczeń mieszkalnych zatrzymanego zabezpieczono także 0,89 grama marihuany.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 22:38:12
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html