To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Dwóch mężczyzn niosących ratunek tonącym dzieciom zginęło    -   29/12/2008
Tragedia pod lodem
W poniedziałek w godzinach wieczornych z glinianki zlokalizowanej przy ulicy Piłsudskiego i Dwernickiego, niedaleko basenu krytego i Parku Strzeleckiego, wyłowiono ciała dwóch mężczyzn w wieku około 35-40 lat , którzy zginęli niosąc pomoc 3 tonącym dzieciom, pod jakimi załamał się lód. Ciało młodszego wyłowiono około 19:00, ciało starszego po 20:00. Około 5 godzin wcześniej na pomoc wezwali strażaków mieszkańcy pobliskich bloków, który widzieli fragmenty zdarzenia. W akcji ratunkowej na głębokości około 5 - 6 metrów wzięli udział płetwonurkowie. Do końca łudzono się, że mężczyznom udało się wydostać ze stawu.

Ogloszenie
>

Jak wynika z ustaleń policji dzieciom udało się wydostać z glinianki o własnych siłach. Trzynastolatkowi, który wpadł najgłębiej, pomogli koledzy. Mężczyźni, którzy zareagowali na wołania o pomoc utonęli pod załamaną taflą lodową. Zaaobsorbowani chłopcy w wieku 11-13 lat (trzech, którzy wpadli do wody i jeden na brzegu) nie byli w stanie wykluczyć, że spieszącym im na pomoc ludziom udało się wydostać ze stawu.
Nieznana jest jeszcze tożsamość ofiar, ponieważ mężczyźni nie mieli przy sobie dokumentów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 20:38:26
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html