To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncert Noworoczny ZPiT „Świerczkowiacy”    -   04/1/2009
Najpiękniejsze kolędy...
Zespół Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy” dopiero co obchodził właśnie swój jubileusz 45-lecia. Z tej okazji Mościckie Centrum Kultury zaprasza w dniu 24 stycznia o godz. 18:00 na noworoczny koncert zespołu, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. W programie znajdzie się również widowisko „Na Kuligu” prezentujące obrzędy noworoczne z regionu Krakowiaków Wschodnich, opracowane choreograficznie przez Wandę Zach z muzyką Eugeniusza Sitki. X kolędą wystąpią także „Mali Świerczkowiacy”, pokazane zostaną tańce górali Beskidu Śląskiego (choreografia Wiesława Hazuka, opracowanie muzyczne Andrzej Radzik i Eugeniusz Sitko). Bilety w cenie 15 zł.

Ogloszenie

UWAGA KONKURS! Dla inTARnautów mamy do rozlosowania dwa podwójne zaproszenia na koncert. Zaproszenia można otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule wiadomości hasło: MCK - KONCERT. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Na zgłoszenia czekamy od godziny 11:00 w piątek 23 stycznia do godz. 14:00 w sobotę 24 stycznia . Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie telefonicznie lub drogą elektroniczną.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 14:34:03
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html