To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Przyjaźń i sztuka w DDK   -   07/5/2004
W galerii Dąbrowskiego Domu Kultury można od kilku dni oglądać wystawę malarstwa i rysunku czterech młodych artystek: Iwony Cegły, Katarzyny Korus, Magdaleny Pieleckiej i Agnieszki Wrony (Grupa Cztery). Wernisaż 2 maja wzbogaciły utwory muzyczne na fortepian i skrzypce, przentowane przez uczniów i nauczycielkę ze Szkółki muzycznej DDK. Wystąpili: Kasia Nowak, Agata Wiśniowska, Bartek Partyński i Lucyna Krzanowska.

Ogloszenie
>

- Każda z nas jest inna, każda podąża inną drogą, ale jest coś co nas łączy - przyjaźń i sztuka - tu krzyżują się nasze drogi... - tak mówią o sobie cztery młode artystki, które na wystawie w DDK zaprezentują swoje prace. Wszystkie ukończyły studia na wydziale artystycznym w WSP w Częstochowie. Iwona Cegła mieszka obecnie w Charsznicy, zawodowo nie zajmuje się sztuką, ale poświęca jej każdą wolną chwilę. Inspiracją jest dla niej wieś - pola, łąki, przestrzeń.
Magdalena Pielecka mieszka w Mysłowicach, malarstwo traktuje jako hobby, zajmuje się nim zimą, kiedy przenosi na płótno wszystko to, z czym obcuje od wiosny do jesieni. Zawodowo zajmuje się projektowaniem ogrodów.
Agnieszka Wrona urodziła się i mieszka w Dąbrowie, jest członkiem STKPP, pracuje jako grafik. Zajmuje się rysunkiem, litografią, linorytem, grafiką komputerową i malarstwem. Katarzyna Korus mieszka w Tychach, zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz. Jej ulubione kierunki w sztuce to impresjonizm i secesja, maluje i tworzy grafiki.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, July 23, 2024 00:20:49
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html