Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jubileusz czasopisma samorządu Gminy Tarnów    -   23/1/2009
15 lat „Nowin Tarnowskiej Gminy”
26 stycznia w siedzibie Centrum Animacji Społecznej „Horyzonty” w Tarnowie odbędzie się jubileuszowe spotkanie z okazji 15-lecia czasopisma samorządu Gminy Tarnów „Nowiny Tarnowskiej Gminy”. W programie uroczystości – referaty tarnowskich dziennikarzy dotyczące m.in. roli mediów lokalnych w środowiskach „małych ojczyzn”, okolicznościowa wystawa oraz koncert duetu Cezary Chmiel – Marek Stryszowski.

Ogloszenie
>

W programie, począwszy od godz. 16:00, zaplanowano następujące referaty: wystąpienie Piotra Pawliny, redaktora naczelnego „Nowin Tarnowskiej Gminy”, red. Jerzy Kosiba (Galicyjski Tygodnik Informacyjny „TEMI”): Rola prasy lokalnej w środowiskach „małych ojczyzn””, red. Marek Kołdras (radio ESKA Tarnów): „Lokalne radio i jego rola w kształtowaniu społeczeństwa obywatelskiego”, red. Piotr Dziża (inTARnet.pl): „Lokalne portale informacyjne – nowe możliwości, szanse i wyzwania”, „15 lat „Nowin Tarnowskiej Gminy”” – prezentacja Anity Minor (kierownik CKSiIE GT) i Piotra Pawliny (redaktora naczelnego NTG). Po podsumowujących spotkanie okolicznościowych wystąpieniach zaplanowano koncert duetu Cezarego Chmiela i Marka Stryszowskiego oraz około godz. 18:00, wernisaż dotyczący jubileuszu czasopisma.
Na spotkanie zaprasza Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, organizatorem jubileuszu jest Samorząd Gminy Tarnów oraz Centrum Kultury, Sportu i Inicjatyw Europejskich Gminy Tarnów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(24-01-2009) ??? :
typowa akademia z okazji, tylko czy ktoś przyjdzie prócz organizatorów ? nie szkoda pieniędzy ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-01-2009) bos :
Do ??? bardzo dobry pomysł . O pewnych rzeczach należy pamiętać , zwłaszcza,gdy są trafione.Należy wspomnieć ludzi , którzy do tego się przyczynili i należy powiedzieć im "dziękuję!" - w czasach , gdy ten wyraz szczególnie w społeczeństwie jest deficytowy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-01-2009) BoAn :
Jest to tak znana organizacja, że nie trzeba podać jej adresu ? Brak w zaproszeniu na spotkanie "wszystkich zainteresowanych". Brakuje mi w programie dyskusji na temat choćby wygłaszanych referatów, oraz nad meritum sprawy! Bez tego to tylko spotkanie dla wzajemnej adoracji! Jest jeszcze czas na wyjaśnienia niedomówień

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl