To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: INTARNET- Okay
  
   Wygrało zdjęcie z ... wagarów !   -   11/5/2004
Jak już informowaliśmy kilka dni temu, przy okazji uroczystości wręczenia nagród autorom fotografii nadesłanych na Fotokonkurs OKAY, zwycięzcą pierwszej edycji okazał się Zbigniew Oćwieja i jego zdjęcie "Ławka przy ul. Topolowej w Mościcach". Z laureatem, który w środę, tuż po oficjalnej części uroczystości musiał niestety opuścić salę w "Pasażu", mogliśmy porozmawiać nieco dłużej dopiero dzisiaj w naszej redakcji.

Ogloszenie

Okazuje się, że życie i zainteresowania laureata oscylują wokół internetu i fotografii już od jakiegoś czasu. Pan Zbigniew ma 20 lat, jest obecnie studentem kierunku "organizacja reklamy i techniki multimedialne", na co dzień pracuje w znanej wszystkim inTARnautom firmie providerskiej - Internet Solutions.
Fotografuje od niedawna, zdjęcie nagrodzone przez naszą redakcję i jury (zasiedli w nim jeszcze Jan Gomoła i Tadeusz Koniarz) było jednym z pierwszych, które wykonywał. Historia powstania fotografii - okazało się - nie należy do najbardziej chwalebnych. Powstała bowiem jesienią 2002 roku ... na wagarach. Aby przypadkiem nie trafić na kogoś z kadry Technikum Budowlanego, w którym uczył się wówczas laureat udał się on pewnego jesiennego dnia aż do Mościc, gdzie natrafił na wdzięczny fotoobiekt, jakim okazała się jedna z betonowych ławek, porośnięta mchem.
Zdjęcie znalazło się na trzeciej w ogóle kliszy w "fotograficznym" życiu Pana Zbigniewa. Zostało wykonane aparatem CANON TP 50 (ostatnio zamienionym na CANONA EOS ELAN 7 E). Młody laureat głównej nagrody w naszym konkursie fotograficznym serio myśli o fotografowaniu, chciałby, aby był to jego zawód. Jedną z dróg do tego celu ma być kierunek obecnych studiów. Jego marzeniem jest fotografia reklamowa.
Zdaje sobie jednak sprawę, że "wybicie się" nie będzie łatwe, nawet w Tarnowie, który nie cierpi przecież, jak dowiódł m.in. nasz FOTOKONKURS, na brak fototalentów.

Mimo wszystko - panie Zbyszku - wierzymy, że się uda ! Mamy nadzieję, że Nagroda przyznana Panu w Fotokonkursie OKAY jest jedynie pierwszym krokiem na drodze rozpoczętej już kariery. Szczerze tego życzymy !

P.S. Jak się okazuje główna nagroda rzeczowa (aparat cyfrowy) przekazana Laureatowi jest już wykorzystywana. Pan Zbigniew fotoreporsko wspomaga nim czasami działania swojej mamy, od niedawna redaktorki portalu TARNÓW NET. Przy okazji chcemy więc ciepło pozdrowić Panią Elżbietę (znaną wielu internautom jako ejja) i całą redakcję konkurencyjnego tarnowskiego serwisu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:24:22
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html