To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Operetka w MCK    -   29/1/2009
Kwiat Hawaii
Najbardziej egzotyczna i malownicza ze wszystkich światowych operetek. Łączy w sobie klimat gorących hawajskich rytmów, tropikalnej scenerii ze światem operetkowych intryg i podchodów. To jednocześnie wzruszający dramat oraz komedia... Na operetkę Gliwickiego Teatru Muzycznego w dniu 10 lutego o godz. 18:00 zaprasza Mościckie Centrum Kultury.

Ogloszenie

Na okupowanych przez Amerykanów Hawajach zjawiają się księżniczka Laya i książę Lilo – Taro. Koronacja księżniczki na królową kwiatów ma stać się czymś więcej niż tylko malowniczym rytuałem. Jednak politycznej intrydze Hawajczyków stają na drodze miłosne zakusy Amerykanów: śpiewaka jazzowego Jima Boya, kochliwego sekretarza Gubernatora Buffy’ego, kapitana portu Haralda Stone’a, ślicznej i sprytnej Bessie.. Czy ponownie rozkwitnie kwiat Hawai, przynosząc Hawajczykom upragnioną wolność?
Cena biletu 50 zł.
Pozostałe lutowe propozycje kulturalne - wkrótce w dziale Kultura

MCK, ul. Traugutta 1, 10 lutego godz. 18:00

Foto: Tomasz Zakrzewski – ze strony teatruUWAGA ! Dla inTARnautów mamy jedno podwójne ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL.
Zaproszenia można otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło: KWIAT HAWAII a wewnątrz imię, nazwisko i nr tel. kontaktowego. Zaproszenia trafią do rąk wylosowanej osoby. Na zgłoszenia czekamy do 9 lutego do godziny 16:00. Zwycięzcę o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 23:26:04
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html