Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Spektakl Teatru Montownia w Tarnowie    -   30/1/2009
Kamienie w kieszeniach
Spektakl warszawskiego Teatru „Montownia”, w reżyserii Krzysztofa Stelmaszyka. „Kamienie w kieszeniach” Marie Jones, który 28 lutego o godz. 18:00 będziemy mogli zobaczyć w Mościckim Centrum Kultury, został bardzo dobrze przyjęty przez krytykę. „(...) Absolutnie obowiązkowa wizyta w Montowni” - pisała Alicja Dąbkowska na www.napis.pl, dodając, iż aktorski duet Macieja Wierzbickiego i Rafała Rutkowskiego w „Kamieniach...” otarła się o geniusz.

Ogloszenie

”Kamienie w kieszeniach” to z pozoru banalna historia o marzycielach obserwujących zderzenie sławnych i bogatych z zakompleksioną prowincją. Niezwykła jest jednak forma spektaklu. W zamyśle autorki w sztuce występuje tylko dwóch aktorów, którzy odgrywają kilkanaście postaci, m.in. amerykańską gwiazdę filmową, nastoletniego buntownika czy zblazowanego reżysera. Duet Rafała Rutkowskiego oraz Macieja Wierzbickiego został okrzyknięty przez krytykę mistrzowskim aktorstwem. „(...) Absolutnie obowiązkowa wizyta w Montowni. To, że sam pomysł, materiał sztuki jest w swej prostocie fenomenalny i to że absolutny brak scenografii jest niesamowitą aranżacją przestrzeni, nie wymaga takiego podkreślania i wynoszenia na piedestał, jak aktorski duet Macieja Wierzbickiego i Rafał Rutkowskiego. Ta dwójka nieznanych chyba większemu gronu aktorów w „Kamieniach” otarła się o geniusz” – pisała Alicja Dąbkowska na www.napis.pl. „Prawdziwy teatr tworzy aktor - najnowszy spektakl stołecznej Montowni „Kamienie w kieszeniach” w stu procentach potwierdza te słowa” – recenzowała Paulina Sygnatowicz w „Życiu Warszawy”.
Cena biletu: 30 zł.

MCK, ul. Traugutta 1, 28 lutego godz. 18:00

UWAGA: Mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl Teatru MONTOWNIA. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasła KAMIENIE. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Konkurs rozstrzygnięty zostanie w piątek 27 liutego o godz. 16:00. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(31-01-2009) cecylka :
No, to życzę powodzenia, tym bardziej że w kalendarzu nie ma daty 30 LUTEGO.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-02-2009) ale jaja :
Redakcja stworzyła nowy kalendarz. Gdyby nie intarnet nikt by nie wiedział, że można zagrać przedstawienie 30 lutego. Brawo, brawo, brawo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-02-2009) MP :
Przepraszam, to moja wina, pewnie przez to, że tak czas mi się dłuży w oczekiwaniu na wypłatę i stąd ta pomyłka :) jednak pod wiadomością data jest prawidłowa. Już poprawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-02-2009) Lara :
O Rutkowski. Świetny aktor choć większość zna go z reklamy. Montownia jest więcej niż dobra - jest bardzoooooo dobra!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl