Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejne podwyżki    -   03/2/2009
Drożej za wodę
Rosną koszty utrzymania – obok paliw, gazu, energii, opłat odprowadzanych do np. TSM, które podrożały w ostatnich miesiącach, więcej zapłacimy również za wodę i odprowadzane ścieki. Tarnowskie Wodociągi podnoszą stawki od 1 marca – mieszkańcy naszego miasta i okolicznych miejscowości zapłacą średnio o 8,5 procenta więcej. Wprawdzie podczas ostatniej sesji radni Rady Miasta Tarnowa ze wszystkich ugrupowań byli przeciwni podniesieniu taryf, ale ich decyzja nie jest dla Wodociągów wiążąca – stanowi jedynie opinię.

Posłuchaj wypowiedzi na ten temat: prezydenta Ryszarda Ścigały (na kilka dni przed sesją) oraz radnego Jacka Łabno i Tadeusza Rzepeckiego, prezesa Tarnowskich Wodociągów :

Ogloszenie
>

Podczas sesji radny Jacek Łabno argumentował, iż podwyżka mogłaby być mniejsza, gdydy prezydent ograniczył czasowo na kilka lat część podatku dotyczącą sieci wodociągowej i kanalizacyjnej z 2 do 1,8 lub 1,7 procenta. Z kolei Tadeusz Rzepecki, prezes „Wodociągów” podwyżkę ponad poziom inflacji uzasadniał rosnącymi kosztami – gdyby nie ogromny wzrost cen energii elektrycznej dla przedsiębiorstw, wówczas zmiana stawek zostałaby na poziomie 4-5 procent.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(03-02-2009) Kenna :
Odkąd Pan Rzepecki nastał karmii on nas i jego świta tylko i wyłącznie podwyżkami. Skoro nie umie odpowiednio zaeządzać to powinien poddać się do dymisji razem ze swoją świtą.Piszę ze swoją świtą , bo zabrała z Azotów swoich popleczników.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-02-2009) kenna :
Sorry...literówki..... zarządzać i podać...ale złość tylko na to człowieka bierze

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-02-2009) BoAn :
A skad jak nie z podwyżek mają wodociągi brać na rozbudowę swoich budynków (patrz ul.wodna) jakie pałace się buduje na dalszą biurokrację a nie modernizacje sieci!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-02-2009) Jarek :
A nic nadal nie zmienia faktu, że wodociągi w Tarnowie działają ponad prawem... Patrz - wykopy w ulicach, nie mające nic wspólnego ze sztuką budowlaną, które pozostają po ich robotach żwirkiem i piaskiem przez długie miesiące.. przykład? patrz ulica Głowackiego w Tarnowie - awaria ze 2 miesiące temu, do dzisiaj są tam 3 dziury, że "malucha" by zmieścił.. co robi w tej sprawie TZDM????!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl