Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Interwencja europoseł Urszuli Gacek    -   05/2/2009
Co dalej z uwięzionym Polakiem?
Jak podały ogólnopolskie media, Talibowie, którzy 28 września ub.r. porwali w Pakistanie polskiego inżyniera firmy Geofizyka Kraków Piotra Stańczaka, postanowili wstrzymać jego egzekucję na 48 godzin. O jego uwolnienie zabiega polskie MSZ, o interwencję – na łonie Parlamentu Europejskiego, zabiega eurodeputowana Urszula Gacek (PO).

Ogloszenie

Wczoraj, 4 lutego Urszula Gacek w swoim wystąpieniu na sesji Parlamentu Europejskiego w Strasburgu zaapelowała do władz Unii Europejskiej o wsparcie na wszelki możliwy sposób rządów Polski i Pakistanu w ich działaniach mających na celu uwolnienie obywatela Polski z rąk porywaczy. Wszyscy europosłowie zasiadający na sesji plenarnej Parlamentu burzliwymi oklaskami poparli wezwanie pani Poseł Gacek.
Zaraz po porwaniu pracownika Geofizyki Kraków, we wrześniu 2008 roku Urszula Gacek zwróciła się do Przewodniczącego z apelem o wsparcie działań polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, mających doprowadzić do uwolnienia inżyniera. W odpowiedzi na list europosłanki Przewodniczący Parlamentu Europejskiego napisał między innymi: moje służby na bieżąco będą monitorować sytuację i będziemy gotowi do niesienia pomocy w każdy możliwy sposób, aby położyć kres tej tragicznej sytuacji.
Pani poseł wierzy, że uprowadzony inżynier zostanie uwolniony i będzie mógł wrócić do kraju, do swoich bliskich.

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(05-02-2009) Netoperek :
Żarty sobie chyba robi. Prawda jest taka, że jak go nikt nie odbije to mu nikt nie pomoże, bo postulatów Polska nie jest w stanie spełnić. Talibowie to nie państwo, żeby UE mogła coś tu zdziałać. Żenujące to wszystko.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-02-2009) Legalny Banita :
Ale to groźne kiwanie palcem w bucie na niektórych robi wrażenie. A co komu szkodzi, że powie, iż dołoży wszelkich starań. Nikt nie będzie nikogo z tego przecież rozliczał.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-02-2009) Gal :
Pozostanie tylko.. rewanż -

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-02-2009) rysieq barszcz :
ciach i po głowie.................

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-02-2009) Winetou :
Juz po wszystkim.Od wrzesnia nasz wspaniały donek / wolal pojezdzic na nartach / z ekipą czekali do wczoraj jak termin był do północy.To wsyd jaki mamy rząd i negocjatorów - to właśnie ich powinni wymienic za Geofizyka.Teraz można tylko współczuć rodzinie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-02-2009) byPOżyłosięlepiej :
To normalne dla platformersów-ble ble ble i nic z tego nie wyszło a dalej to robota zubowiałych dziennikarzy aby obrocić kota ogonem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl