Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Sądecki Bill Gates” gościem RDN Małopolska    -   05/2/2009
Roman Kluska na antenie
Już w najbliższą niedzielę na antenie radia będzie można posłuchać obszernego wywiadu z jednym z najbogatszych Polaków - Romanem Kluską. Dlaczego doszło do kryzysu na świecie, co trzeba zrobić w Polsce, aby przetrwać trudne czasy? - m.in. na te pytania będzie odpowiadał gość Bartosza Niemca.

Ogloszenie
>

-Źródła kryzysu należy szukać w nadmiernym przeregulowaniu gospodarki światowej. W efekcie doszło do tego, że coraz częściej sukces osiąga się dzięki układom, a nie pracą - podkreśla Roman Kluska.
Początek godzinnej audycji w niedzielę po 16:00 w RDN Małopolska. W przyszłą niedzielę planowane jest kolejne radiowe spotkanie z Romanem Kluską. Tym razem będzie ono poświęcone kryzysowi moralnemu we współczesnym świecie.

Roman Kluska (ur. w 1954 w Brzesku w Małopolsce) - polski przedsiębiorca, twórca i były prezes giełdowej spółki Optimus S.A. Laureat Nagrody Kisiela 2003 za "walkę z bezprawiem aparatu państwowego". Po odejściu z Optimusa zaangażował się w działalność filantropijną.
Ponadto poświęcił się promocji hodowli owiec oraz zdrowej żywności sprzedawanej przez niego pod marką "Prawdziwe Jedzenie". Zajmuje się eksperymentalnym wytwarzaniem biopaliw z linianki. Jest również głównym sponsorem budowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Przy tej okazji zachęcamy do sięgnięcia do znajdujących się w zasobach naszego portalu obszernych, archiwalnych materiałów (także dźwiękowych) w których Roman Kluska opowiada o swojej walce i prześladowaniach ze strony mafijnego aparatu państwowego (m.in. cykl „Czy to jest jeszcze nasze państwo” z 2005 roku).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(05-02-2009) rrrrrr :
ukradł państwu,znaczy wszystkim polakom , ,przekazał klechom ,wspaniałomyślne ,cytat. ,oficer policji po wypuszczeniu kluski i uniewinnieniu go ---według norm ludzkich jest to kradzież !!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-02-2009) pieprzysz :
pieprzysz rrrr

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2009) loki :
nigdy tego człowieka nie znałem ale go podziwiam jest wielki brawo panie romanie apropo kryzysu to nich pan mówi językiem zrozumiałym poprostu finansiera zarabiała więcej niż powinna i to się musiało się kiedyś skończyc bo jak może prezes banku pko zarabiac takie krocie pytam za co francja już to zrozumiała i obcieła zarobki krezusom pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-03-2009) pytanie do rrrrr :
czy umiałbyś zdefiniować twój sposób rozumienia słów "ukraść", "kradzież", "złodziej" itp?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl