To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   84 uczniów otrzymało po 2 tys. zł brutto    -   05/2/2009
Stypendia dla uzdolnionej młodzieży
84 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, policealnych i pomaturalnych, których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Tarnowa otrzymało dziś prezydenckie stypendia (w wysokości 2 tys. zł brutto) za szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie czy działalności społecznej. Uroczystość odbyła się w Tarnowskim Centrum Kształcenia Praktycznego, mieszczącym się w Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych przy ulicy Szujskiego 13.

Ogloszenie
>

O przyznaniu świadczeń decydowały m.in. wysokie lokaty w olimpiadach krajowych lub wojewódzkich konkursach przedmiotowych. Stypendystami zostali też medaliści i finaliści mistrzostw Polski, Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży, Pucharów Polski, Mistrzostw Europy, Pucharu Świata i Igrzysk Olimpijskich. Członkowie komisji nagrodzili też młodzież, wyróżniającą się w pracy na rzecz lokalnej społeczności.
O rozdziale środków decydowała komisja w składzie: Zofia Buryło (przewodnicząca), Bogumiła Porębska i Marek Baran. Wpłynęło do niej 135 wniosków, w tym 83 naukowych, 39 sportowych, 10 artystycznych i 3 dot. środowiska lokalnego. Pozytywnie zaopiniowano 84 z nich.

Foto: G. Golec
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 3, 2022 18:49:43
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html