To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Amerykanie ocenią stan oświaty w Tarnowie?   -   12/5/2004
Czy amerykańska organizacja UNDP wypowie się na temat potrzeb zmian w tarnowskiej oświacie? Wszystko wskazuje na to, że niezależni eksperci ze Stanów Zjednoczonych przygotują opracowanie, w którym ocenią stan szkolnictwa w Tarnowie. Prezydent Mieczysław Bień tłumaczy, że wtedy być może okaże się, czy zmiany w sieci szkół są w Tarnowie konieczne.

Ogloszenie

Tymczasem propozycje restrukturyzacji oświaty budzą w Tarnowie ogromne kontrowersje. Władze miasta łączą szkoły bądź zmierzają do zlikwidowania niektórych placówek. Tłumaczą to zbyt wysokimi kosztami ich funkcjonowania. Nie wszystkie pomysły udaje się jednak zrealizować. Np. szkoła podstawowa nr 5, do której od września nie mieli być przyjmowani uczniowie, prowadzi "warunkowo" nabór do pierwszych klas. W ciągu tygodnia od czasu odblokowania naboru rodzice zapisali tu do szkoły blisko 40 przyszłych pierwszoklasistów. Jeśli decyzja Sądu Administracyjnego w Krakowie (mającego rozstrzygnąć prawność procedur dot. uchwały Rady Miasta w sprawie "wygaszania" edukacji w szkole do roku 2009) będzie przychylna szkole dyrekcja placówki zamierza utworzyć we wrześniu w "piątce" dwa pierwsze oddziały (przyp. OKAY).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 17:48:35
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html