To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Francuscy dziennikarze na Pogórzu i Powiślu   -   13/5/2004
Od poniedziałku do środy Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki gościło w Tarnowie i regionie przedstawicieli prasy francuskiej. Karim Belal i Philippe Blanchot przyjechali do Polski przygotowywać reportaż o atrakcjach turystycznych południa naszego kraju.

Ogloszenie

W planie mają zwiedzanie województw małopolskiego oraz podkarpackiego. Motywem przewodnim wizyty jest turystyka campingowa, off-road oraz architektura drewniana - nieznana mieszkańcom Francji, przez co bardzo dla nich interesująca.

Pierwszego dnia francuscy żurnaliści zwiedzili Dworek Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, gdzie zresztą nocowali.
Drugiego dnia zwiedzli Ciężkowice, Skamieniałe Miasteczko, Ośrodek Edukacji Ekologicznej oraz off-road w Polichtach. Byli też świadkami wypieku chleba w gospodarstwie agroturystycznym pani Danuty Kostrzyńskiej w Jastrzębiej, zjedli obiad w bacówce na Jamnej, odwiedzili Zakliczyn , zwiedzili też kościółek św. Leonarda w Lipnnicy Murowanej. Wieczorem złożyli wizytę w ośrodku jazdy konnej Furioso w Starych Żukowicach, obserwowali też nocną panoramę Tarnowa.
W środę odwiedzili Dworek w Dołędze, Zagrodę Felicji Curyłowej w Zalipiu, Katedrę, Rynek oraz Muzeum Etnograficzne w Tarnowie a także kościół parafialny p.w. Stanisława Biskupa w Skrzyszowie.

Wymiernym efektem wizyty będzie publikacja 6-8 stronicowego reportażu o atrakcjach regionu Polski południowej w dwóch francuskich miesięcznikach "Le mond du camping-car" oraz "Auto verte la revue du 4x4".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 02:24:16
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html