To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zimowisko w Jodłówce Tuchowskiej, rajdy i biwaki    -   16/2/2009
Harcerska Akcja Zimowa
Tradycyjnie już w okresie ferii zimowych Związek Harcerstwa Polskiego przeprowadza Harcerską Akcję Zimową. Tarnowski Hufiec ZHP im. gen. J. Bema jak co roku włączą się aktywnie w tą akcję. W ramach HAZ 2009 organizowane jest tygodniowe zimowisko, które w tym roku odbędzie się w Jodłówce Tuchowskiej.

Ogloszenie
>

–Dla naszych harcerek i harcerzy mamy przygotowany atrakcyjny program zimowiska – mówi komendantka zimowiska, pwd. Katarzyna Mróz. –Odbędzie się m.in. tradycyjna już dla naszych zimowisk „Olimpiada zimowa”, pojedziemy na wycieczkę do Biecza oraz będziemy świętowali „tłusty czwartek”. Mamy nadzieję, że aura nam dopiszę i uda się zorganizować kulig.
Zimowisko będzie miało charakter harcerskiego obozu, w ramach którego harcerze będą działali w zastępach, realizując postawione przed nimi zadania i biorąc udział w grach i zabawach. Tematem przewodnim zimowiska będzie historia Szarych Szeregów, czyli konspiracyjnego harcerstwa działającego w Polsce – w tym również bardzo aktywnie w regionie tarnowskim – podczas II wojny światowej. -Zimowisko, jakkolwiek największe wydarzenie tegorocznego HAZu nie jest jednak jedynym polem aktywności harcerskiej podczas tegorocznych ferii zimowych – mówi komendant hufca hm. Maksym Pękosz –Harcerze starsi z tarnowskiego hufca ZHP, wezmą udział w organizowanych przez ich drużyny rajdach i biwakach zimowych m.in. w Łomnicy czy na Niemcowej na terenie Beskidu Sądeckiego. Najważniejszym celem HAZu jest zapewnienie harcerzom ciekawego, atrakcyjnego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku nie zapominając przy tym o jego wychowawczym charakterze.
W tegorocznej Harcerskiej Akcji Zimowej tarnowskiego hufca ZHP weźmie udział ponad 100 harcerzy i instruktorów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 5, 2022 19:37:28
IP     : 44.201.95.84
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html