To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Premiera III Tarnowskiej Szopki i Finał Konkursu na Wydarzenie i Osobowość Tarnowskiej Kultury 2008   -   17/2/2009
Szopka, plebiscyt i niespodzianki
Już w najbliższy poniedziałek 23 lutego w hotelu BRISTOL czeka nas - już po raz trzeci - podwójne wydarzenie kulturalno-towarzyskie, którego współautorem jest redakcja portalu inTARnet.pl. Najpierw o godzinie 19:15 wystawiona zostanie tam III Tarnowska Szopka Satyryczna a tuż po przedstawieniu rozpocznie się Gala Finałowa II edycji Konkursu na Wydarzenie i Osobowość Tarnowskiej Kultury 2008. Swoje nagrody przyznają czytelnicy „akcentów” i portalu inTARnet.pl oraz – po raz pierwszy - tarnowscy dziennikarze, na co dzień relacjonujący kulturalne wydarzenia w Tarnowie i regionie. Nagrody otrzymają także wylosowani czytelnicy - uczestnicy naszej zabawy plebiscytowej. Głosowanie trwa (m.in. na stronie internetowej "akcentów") do 19 lutego. Tego samego dnia wieczorem będzie można zobaczyć premierę tegorocznej Szopki, tradycyjnie przygotowywanej przez Tarnowską Artystyczną Konfraternię i naszą redakcję.

Ogloszenie
>

Mimo swej wymuszonej miejscem kameralności III Tarnowska Szopka w kilku aspektach już jest rekordowa.
W tym roku bowiem, na zainscenizowanej w "Bristolu" scenie pojawi się podczas szopkowego spektaklu aż 40 postaci - Person życia politycznego i biznesowo-towarzyskiego Tarnowa i Regionu Tarnowskiego, odtwarzanych łącznie przez 20 osób. W rolach własnych znów wystąpi kilku lokalnych polityków, zaproszonych przez nas do uczestnictwa w tradycyjnej już satyrycznej inauguracji Nowego Roku w Tarnowie.
Autorami tekstów, podobnie jak rok temu są: Krystyna Drozd, Piotr Dziża, Mirosław Poświatowski oraz Andrzej Król. Poza wymienionymi osobami, również trzon ekipy aktorskiej stanowią, jak w ubiegłych latach: Andrzej Szpunar, bracia Andrzej i Radek Jachymowie, Łukasz Sztorc i Szymon Seremet. Do szopkowej trupy w tym roku dołączyła również Karolina Łabno. W rolach własnych (i nie tylko) wystąpi też w sumie siedem Person lokalnego życia polityczno- towarzyskiego, których nazwiska mają pozostać tajemnicą aż do dnia premiery.
Oprawą muzyczną widowiska, w tym roku z konieczności wykorzystującego znacznie mniej teatralnych atrybutów i teatralnego anturażu, zajmują się kursanci Uniwersytetu III Wieku, m.in. Chór pod kierownictwem pani Bożeny Kwiatkowskiej.

Ze względu na znacznie mniejszą pojemność sali (około stu, a nie trzystu osób, jak w ubiegłym roku w Teatrze) jesteśmy zmuszeni biletować wstęp na przedstawienia.
Dlatego też chętnych prosimy o dokonanie rezerwacji oraz wykupienie miejscówki na widowni.
Na widowni znaleźć można się za niewielką kwotę, w skład której wchodzi też bon żywnościowy (19 lutego - czyli w Tłusty Czwartek - m.in. pączek, 23 lutego m.in. tradycyjny śledzik).
Pozostając wierni własnej tradycji (w I edycji kalendarz - Szopka, w II edycji – specjalna inTARnetowa Talia Kart) redakcja inTARnet.pl, wraz z drukarnią Redruk, dla wszystkich widzów drugiego przedstawienia przewidziały też dodatkowo specjalne, satyryczne upominki - niespodzianki.
W celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. kom. 0664 460 010 , 0601 659 746.
Wejściówki nabyć też można w Restauracji BRISTOL.
Ilość miejsc jest ograniczona ! Na czwartkowe (premierowe) przedstawienie pozostały już naprawdę ostatnie bilety !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:55:36
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html