To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Bezpieczne ferie w Koszycach Wielkich    -   17/2/2009
Cytryny dla piratów drogowych
W sobotę, 10 lutego w Zespole Szkół Publicznych w Koszycach Wielkich odbyła się konferencja poświęcona bezpieczeństwu na drogach przed feriami zimowymi, które w tym roku na terenie naszego województwa mają miejsce w dniach 16-27 lutego. Uczniowie wzięli również udział w radarowej kontroli pojazdów – kierowcy przekraczający prędkość otrzymywali cytrynę.

Ogloszenie
>

W konferencji realizowanej w ramach programu „Bezpieczne ferie” wzięli udział między innymi: Jan Sak – dyrektor tarnowskiego Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie, nadkomisarz Mirosław Moryl – zastępca Komendanta Miejskiego Policji oraz Naczelnik Selekcji Ruchu Drogowego nadkomisarz Jacek Mnich, który podkreślał: -Chcemy uczulać rodziców, aby nie wypuszczali swoich pociech na drogi bez odblasków. Dlatego właśnie, co obiecał w czasie spotkania z uczniami dyrektor Jan Sak, uczniom zostaną wręczone odblaskowe kamizelki i opaski, ufundowane przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego – podkreśla Joanna Łątka, wicedyrektor koszyckiego ZSP.
Ponadto uczniowie klasy IV Zespołu Szkół Publicznych w Koszycach Wielkich wzięli udział w radarowej kontroli pojazdów. Akcja drogowa została przeprowadzona przy drodze powiatowej Koszyce Wielkie-Tarnów. -Niemałe było zaskoczenie przekraczających prędkość kierowców, kiedy zatrzymywał ich policjant z radarem w towarzystwie uczniów w odblaskowych kamizelkach, którzy wręczali mu cytrynę – mówi dyrektor koszyckiego Zespołu Szkół Mariusz Parcianko.
Akcja nie tylko była przestrogą dla kierowców, ale i dla uczniów koszyckiej szkoły, którzy mieli okazję naocznie zorientować się, jak wiele zagrożeń czyha na drodze. -Kierowcy jeżdżą przez naszą miejscowość nieostrożnie – skomentował po zakończonej akcji Aleksander Jarosz z klasy IV Szkoły Podstawowej w Koszycach Wielkich.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 21:51:11
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html