To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kłopoty z śniegiem? - zadzwoń    -   17/2/2009
Komunikat UMT
Pod numerem telefonu 504 044 047, przez całą dobę, przyjmowane są sygnały dotyczące kłopotów z przejazdem przez tarnowskie ulice, spowodowanych przez śnieg – informuje Wydział Marki tarnowskiego magistratu. –Po otrzymaniu sygnału, postaramy się jak najszybciej wysłać sprzęt na wskazane miejsce – deklaruje Stanisław Pyzdek, dyrektor Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich.

Ogloszenie

Od czwartku w Tarnowie spadło ok. 40 centymetrów śniegu. Według prognoz, w najbliższych dniach można się spodziewać kolejnych opadów. Na odśnieżanie i utrzymanie przejezdności dróg miasto wydało już milion dwieście tysięcy złotych. Na ulicach pracuje 10 pługopiaskarek z dwóch (wyłonionych w przetargu) firm – Trans-Formers i MPGK oraz 20 innych pojazdów, głównie traktorów z pługami i rozsiewaczami.
-Kłopoty z przejazdem mogą występować na drogach osiedlowych i właśnie głównie z myślą o nich uruchomiony został specjalny telefon interwencyjny. Oczywiście, można zgłaszać uwagi dotyczące wszystkich miejskich ulic – tłumaczy Stanisław Pyzdek.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 3, 2022 17:58:16
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html