To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Uwaga na topiący się lód i śnieg!    -   20/2/2009
Apel Starostwa Powiatowego
W związku z ciągłymi opadami śniegu Zespół ds. Ochrony Ludności, Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich działający w Starostwie Powiatowym w Tarnowie, zwraca się z apelem do administratorów budynków, szczególnie budynków użyteczności publicznej, o zapewnienie możliwości bezpiecznego z nich korzystania. Chodzi przede wszystkim o usuwanie śniegu i lodu zalegającego chodniki, schody a przede wszystkim o usunięcie śniegu i sopli lodowych z dachów oraz rynien.

Ogloszenie
>

-Dotyczy to szczególnie tych budynków w powiecie tarnowskim, które z uwagi na płaską konstrukcję dachów są najbardziej narażone na nadmierne obciążenie przez zalegający, zmrożony śnieg, a więc sklepów wielkopowierzchniowych, hal sportowych czy magazynów – podkreśla Wojciech Mik, kierownik zespołu. -Myślę że tragiczne wydarzenia sprzed trzech lat – w tym zawalenie się hali MTK w Katowicach – powinny być wystarczającą przestrogą dla wszystkich administratorów i podejdą solidnie do swoich obowiązków – dodaje Mik.
Apeluje on również do kierowców o wyobraźnię i rozsądne korzystanie z dróg. -Tylko dostosowanie prędkości do panujących warunków pozwoli bezpiecznie dojechać do celu. Wielokrotnie bowiem obserwuje się kierowców, którzy mimo śliskiej nawierzchni nie zachowują bezpiecznej prędkości i ewentualną kolizję tłumaczą wyłącznie złym stanem nawierzchni drogi. Musza wiedzieć, że są odpowiedzialni również za innych użytkowników dróg – dodaje szef Zespołu ds. Ochrony Ludności, Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich w tarnowskim starostwie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 3, 2022 18:56:05
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html