Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Rozstrzygnięcie Konkursu w poniedziałek, po bisowym przedstawieniu Szopki    -   20/2/2009
Finał "akcentowego" plebiscytu
Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w konkursie na Wydarzenie i Osobowość Tarnowskiej Kultury 2008. W trakcie trwania plebiscytu do naszej redakcji napłynęło w sumie 460 zgłoszeń. Podsumowanie plebiscytu i losowanie nagród dla uczestników plebiscytowej zabawy nastąpi w sobotę 21 lutego. Zanim to nastąpi, swoje wyróżnienia i ... nagany przyznają już w piątek wieczorem tarnowscy dziennikarze, zajmujący się tematyką kulturalną. Oba werdykty (czytelników i dziennikarzy) trzymane będą jednak w tajemnicy aż do poniedziałkowego wieczoru, kiedy to, tuż po przedstawieniu III Satyrycznej Szopki Tarnowskiej odbędzie się Gala Finałowa Konkursu. W hotelu Bristol są do nabycia już ostatnie wejściówki na ten wyjątkowy wieczór.

Ogloszenie
>

Redakcja portalu inTARnet.pl (i „akcentów") zaprosiła swoich czytelników i użytkowników do wzięcia udziału w zabawie plebiscytowej podsumowującej kolejny rok kulturalny w Tarnowie i regionie. Po raz drugi wybieraliśmy najbardziej znaczące pozytywne wydarzenie i największą, najbardziej zasłużoną osobowość tarnowskiej kultury minionych 12 miesięcy.
Zgłoszeń można było dokonywać za pomocą poniższego formularza internetowego i innych kuponów, które drukowane były przede wszystkim w trzech ostatnich numerach "akcentów" dystrybuowanych w instytucjach kultury Tarnowa i subregionu tarnowskiego.
Ogółem napłynęło do naszej redakcji 460 zgłoszeń. Nie zostały jeszcze zweryfikowane pod kątem zgodności z zasadami regulaminowymi (odrzucimy przede wszystkim głosy wielokrotne, pochodzące od tych samych zgłoszeniodawców).

Wśród zgłoszeniodawców rozlosowane zostaną cenne nagrody-niespodzianki: zestaw kina domowego, mini-wieża hi-fi, odtwarzacz DVD i 7 zestawów innych nagród. Podsumowanie plebiscytu i losowanie nagród nastąpi w sobotę 21 lutego. Z kolei uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród nastąpi 23 lutego wieczorem, po przedstawieniu III Szopki Tarnowskiej w restauracji BRISTOL (początek, godz.19:15).
Zarówno osoby reprezentujące zwycięzców głosowania w obu kategoriach, jak i 10 wylosowanych uczestników zabawy plebiscytowej zaprosimy na tę uroczystość telefonicznie (wejdą również gratis na wcześniejsze, biletowane przedstawienie).

Po raz pierwszy swoje nagrody przyzna też osobne jury- Kapituła, w składzie której zasiądą tarnowscy dziennikarze na co dzień zajmujący się tematyką kulturalną. Poza wyborem najlepszego Wydarzenia i Osobowości dokonają oni także wyboru najgorszego wydarzenia (statuetka Tarnowskiej Figi) i publicznej instytucji kultury, która najbardziej obniżyła loty w stosunku do roku poprzedniego (Tarnowska Chimera, na zdjęciu). Autorem obu "negatywnych" statuetek przygotowanych specjalnie na inscenizację III Tarnowskiej Szopki jest Tomasz Habiniak.
Mecenasami Plebiscytu i fundatorami nagród w naszym konkursie są: Karpacka Spółka Gazownictwa, ABM SOLID SA, Urząd Miasta Tarnowa oraz firmy WERTEKS i Requiem-Piątek.

W restauracji BRISTOL są jeszcze do nabycia ostatnie bilety na oba wydarzenia (w ich cenie właściciel lokalu serwuje tradycyjnego śledzika i ... coś jeszcze). Wszyscy uczestnicy wyjątkowego poniedziałkowego wieczoru wyjdą z "Bristolu" ze specjalnymi prezentami od portalu inTARnet.pl i agencji reklamowej REDRUK. (pd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 10)Dodaj komentarz
(21-02-2009) mieszkaniec :
czyżby karnawał brazylijski był sprawcą chaosu myśli ? ważne, mniej ważne, istotne i nieistotne informacje tak się zasupłały, że ich odsupłanie pewnie do przyszłego roku potrwa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-02-2009) terefere :
za to mieszkaniec wypowiedział się w sposób jasny, klarowny i czytelny dla każdego, bo oczywiście wszyscy wiemy, o co mu chodzi ;-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-02-2009) erefere :
metaforycznie, rzec można

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-02-2009) Mieczysław :
Byłem w czwartek w bristolu nieźle dali popalić a z mapki śmieje się do dziś patrząc na nią

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-02-2009) bywalec :
porównuję dotowany Salon Literacki i nie dotowaną III Szopkę Tarnowską. Byłem na obu przedsięwzięciach - salonowo literackie pieniądze rzucono w śnieg, a szkoda. Na Szopce pośmiałem się , zadumałem i pójdę jeszcze raz, bo warto

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-02-2009) do bywalca :
Moim zdaniem obydwa wydarzenia mogłyby stoczyć pasjonująca walkę w plebiscycie "nieporozumienie kulturalne roku", gdyby ktoś taki plebiscyt ogłosił.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-02-2009) do do bywalca :
Zazdrość o naturalny dar "tego czegoś" jaki mają autorzy Szopki i ich autentyczny urok mimo chropowatości oraz zwykły brak poczucia humoru muszą cię chyba bardzo boleć

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-02-2009) :)do do bywalca :
ale się uśmiałem:)))zgadnij chropawo z kogo:DDD

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-02-2009) :)do do bywalca :
cellulit na mózgu nie boli co?a na humorze świerzbi-czochrać nada...szo(pk)a jakaś

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-02-2009) ewa :
ileż to za to wysublimowanej uszczypliwości jest w tekście poprzednika ;-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl