To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Rozstrzygnięcie Konkursu w poniedziałek, po bisowym przedstawieniu Szopki    -   20/2/2009
Finał "akcentowego" plebiscytu
Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w konkursie na Wydarzenie i Osobowość Tarnowskiej Kultury 2008. W trakcie trwania plebiscytu do naszej redakcji napłynęło w sumie 460 zgłoszeń. Podsumowanie plebiscytu i losowanie nagród dla uczestników plebiscytowej zabawy nastąpi w sobotę 21 lutego. Zanim to nastąpi, swoje wyróżnienia i ... nagany przyznają już w piątek wieczorem tarnowscy dziennikarze, zajmujący się tematyką kulturalną. Oba werdykty (czytelników i dziennikarzy) trzymane będą jednak w tajemnicy aż do poniedziałkowego wieczoru, kiedy to, tuż po przedstawieniu III Satyrycznej Szopki Tarnowskiej odbędzie się Gala Finałowa Konkursu. W hotelu Bristol są do nabycia już ostatnie wejściówki na ten wyjątkowy wieczór.

Ogloszenie

Redakcja portalu inTARnet.pl (i „akcentów") zaprosiła swoich czytelników i użytkowników do wzięcia udziału w zabawie plebiscytowej podsumowującej kolejny rok kulturalny w Tarnowie i regionie. Po raz drugi wybieraliśmy najbardziej znaczące pozytywne wydarzenie i największą, najbardziej zasłużoną osobowość tarnowskiej kultury minionych 12 miesięcy.
Zgłoszeń można było dokonywać za pomocą poniższego formularza internetowego i innych kuponów, które drukowane były przede wszystkim w trzech ostatnich numerach "akcentów" dystrybuowanych w instytucjach kultury Tarnowa i subregionu tarnowskiego.
Ogółem napłynęło do naszej redakcji 460 zgłoszeń. Nie zostały jeszcze zweryfikowane pod kątem zgodności z zasadami regulaminowymi (odrzucimy przede wszystkim głosy wielokrotne, pochodzące od tych samych zgłoszeniodawców).

Wśród zgłoszeniodawców rozlosowane zostaną cenne nagrody-niespodzianki: zestaw kina domowego, mini-wieża hi-fi, odtwarzacz DVD i 7 zestawów innych nagród. Podsumowanie plebiscytu i losowanie nagród nastąpi w sobotę 21 lutego. Z kolei uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród nastąpi 23 lutego wieczorem, po przedstawieniu III Szopki Tarnowskiej w restauracji BRISTOL (początek, godz.19:15).
Zarówno osoby reprezentujące zwycięzców głosowania w obu kategoriach, jak i 10 wylosowanych uczestników zabawy plebiscytowej zaprosimy na tę uroczystość telefonicznie (wejdą również gratis na wcześniejsze, biletowane przedstawienie).

Po raz pierwszy swoje nagrody przyzna też osobne jury- Kapituła, w składzie której zasiądą tarnowscy dziennikarze na co dzień zajmujący się tematyką kulturalną. Poza wyborem najlepszego Wydarzenia i Osobowości dokonają oni także wyboru najgorszego wydarzenia (statuetka Tarnowskiej Figi) i publicznej instytucji kultury, która najbardziej obniżyła loty w stosunku do roku poprzedniego (Tarnowska Chimera, na zdjęciu). Autorem obu "negatywnych" statuetek przygotowanych specjalnie na inscenizację III Tarnowskiej Szopki jest Tomasz Habiniak.
Mecenasami Plebiscytu i fundatorami nagród w naszym konkursie są: Karpacka Spółka Gazownictwa, ABM SOLID SA, Urząd Miasta Tarnowa oraz firmy WERTEKS i Requiem-Piątek.

W restauracji BRISTOL są jeszcze do nabycia ostatnie bilety na oba wydarzenia (w ich cenie właściciel lokalu serwuje tradycyjnego śledzika i ... coś jeszcze). Wszyscy uczestnicy wyjątkowego poniedziałkowego wieczoru wyjdą z "Bristolu" ze specjalnymi prezentami od portalu inTARnet.pl i agencji reklamowej REDRUK. (pd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:12:19
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html