Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
  Błyskawiczny konkurs Okay i Millennium   -   13/5/2004
Dwie premiery zawitają na ekran kina Millennium już w piątek. Pierwszym jest animowana hiszpańska opowieść "El Cid. Legenda o dzielnym rycerzu" a drugim amerykańska komedia romantyczna NADCHODZI POLLY! z Benem Stillerem i Jennifer Aniston w rolach głównych. Jak co tydzień dwoje inTARnautów bedzie mogło zaprosić najbliższą osobę i obejrzeć wspólnie wybrany film na premierowych seansach.

Ogloszenie

NADCHODZI POLLY

USA, 2004
komedia romantyczna, od 15 lat,

Reżyseria: John Hamburg,
Obsada: Ben Stiller, Jennifer Aniston, Alec Baldwin, Philip Seymour Hoffman, Debra Messing.

Ruben (Ben Stiller) pracując w firmie ubezpieczeniowej poświęcił całe swoje życie analizowaniu ryzyka. Nie przewidział jednak, że mimo przedsięwzięcia wszelkich możliwych środków gwarantujących błogi, życiowy spokój, pewnego dnia zostanie zdradzony przez nowopoślubioną żonę. Przykre doświadczenia utwierdzają go to tylko w postanowieniu, by każdą decyzję rozważać kilkakrotnie i unikać ryzykownych związków. Wtedy na jego drodze staje koleżanka z dzieciństwa – Polly (Jennifer Aniston), która wywraca jego ustabilizowane życie do góry nogami.

EL CID. LEGENDA O DZIELNYM RYCERZU

Hiszpania, 2003,
b.o.,
Reżyseria: Jose Pozo

Moda na kreskówki oparte na średniowiecznej klasyce rozwija się w najlepsze, a europejskie firmy specjalizujące się w dostosowywaniu literackich arcydzieł do dziecięcych gustów wróżą jej świetlaną przyszłość. „El Cid – Legenda o mężnym rycerzu” to piękna opowieść o bohaterskich przygodach kastylijskiego rycerza, rozdartego między miłością do Jimeny a wymaganiami rycerskiego honoru. Poruszająca historia opisywana w niezliczonych pieśniach, poematach oraz w słynnej tragikomedii Corneille`a w hiszpańskim filmie Jose Pozo zmierza w kierunku żartobliwego romansu, kończącego się obowiązkowym happy endem. Oczerniany przez wrogów, zmuszony do opuszczenia dworu, wreszcie skazany na banicję dzielny Rodrigo Diaz de Bivar, zwany później Cydem (od arabskiego sid – pan), zostaje dowódcą najemników w armii mauretańskich władców Saragossy i dzięki pomocy księcia Al-Mutamina udaje mu się odzyskać szacunek króla i miłość wybranki. Oprócz silnie akcentowanego wątku melodramatycznego liczy się tu przyjaźń i szczególnie ważny dla młodych widzów moment duchowego dojrzewania bohatera.
POLITYKA

Rozpoczynamy cotygodniowy filmowy konkurs dla inTARnautów, w którym nagrodą są podwójne zaproszenia do kina. Zamkniemy go jutro (piątek, 14 maja) punktualnie o godzinie 14.00. Dwójkę szczęśliwców wylosujemy spośród wszystkich osób, które nadeślą nam do tego czasu zgłoszenie e-mailem na adres tarnow@okay.pl. E-list prosimy zatytułować "KINO", wpisując tam również swoje nazwisko oraz nr tel. (bądźcie pod telefonem w godzinach popołudniowych !).
Bardzo ważne jest, aby podać też datę i godzinę wybranego (w trakcie weekendu) seansu. Ale UWAGA ! - wybierać można wyłącznie między premierowymi filmami - "El Cid" i "Nadchodzi Polly".
Pełny repertuar kina "Millennium" znajdziecie na stronie: www.okay.pl/millennium
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947