To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Porad udzielą policjanci, psycholodzy, prawnicy    -   23/2/2009
Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw
W dniach 23-27 luty Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z sądami, prokuraturami oraz organizacjami pozarządowymi organizuje po raz kolejny „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”. Założeniem tej inicjatywy jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych w wyniku przestępstwa oraz zapewnienie takim osobom dostępu do szeroko rozumianej pomocy. Tarnowska Policja wzorem lat ubiegłych włącza się w ten projekt.

Ogloszenie

W Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie oraz podległych jej komisariatach: Tarnów-Centrum, Tarnów-Zachód, Ciężkowicach, Tuchowie, Wojniczu oraz Żabnie, przez cały okres trwania akcji wyznaczeni funkcjonariusze służb prewencyjnych oraz dochodzeniowo-śledczych pełnią, w godz. 8:00-20:00 dyżury, podczas których służą informacją i pomocą osobom zgłaszającym. Policjanci udzielają ofiarom przestępstw porad prawnych, informacji o przysługujących im ich uprawnieniach, pomagają i tłumaczą jak przejść przez procedury prawne, wskazują instytucje niosące pomoc w sytuacjach kryzysowych.
W ramach Tygodnia Pomocy, w budynku komisariatu Tarnów Centrum przy ul. Narutowicza 6, dyżury pełnią także policjanci Sekcji Ruchu Drogowego. Policjanci drogówki udzielają porad osobom pokrzywdzonym w wyniku zdarzeń drogowych.
W organizację Tygodnia Pomocy włączył się również Tarnowski Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy, mieszczący się w Mościcach, przy ul. Szarych Szeregów 1. Specjaliści tej instytucji pomocowej instytucji m.in. psycholodzy i pedagodzy służą pomocą osobom pokrzywdzonym w wyniku przestępstwa, także telefonicznie pod numerami 014 655-36-36 i 014 655-66-59.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 21:40:10
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html