To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Sportowy weekend   -   14/5/2004
Kolarstwo górskie i piłka nożna to dyscypliny, których kibice będą mieć w trakcie weekendu okazję do emocji na żywo w regionie. W niedzielę popołudniu natomiast tysiące tarnowskich kibiców zasiądzie przed odbiornikami radiowymi (Radio MAKS) i telewizyjnymi (transmisja w TV PULS od godz. 17.00), aby zobaczyć mecz na szczycie ekstraligi zużlowej. Atlas Wrocław podejmuje u siebie niepokonanych do tej pory żużlowców "jaskółek". Do stolicy Dolnego Śląska wybiera się zresztą sporo kibiców, chcących bezpośrednio uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu sportowym.

Ogloszenie

Kolarstwo górskie

II eliminacja Pucharu Tarnowa (n. 10 - Góra św. Marcina w Tarnowie).

Piłka nożna

IV liga: BKS Bochnia - Glinik/Karpatia Gorlice (s. 17), Okocimski Brzesko - Huragan Waksmund (s. 17), Tarnovia - Orkan Szczyrzyc (s. 17), Tuchovia Tuchów - Kolejarz Stróże (n. 17), Unia Tarnów - Malinex Kobylanka (s. 17), Wisła Szczucin - Polan Żabno (n. 17), Wolania Wola Rzędzińska - Dunajec Nowy Sącz (n. 17 - boisko Błękitnych Tarnów).

V liga: Ciężkowianka Ciężkowice - Dunajec Zakliczyn (n. 17), Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Gosłavia Gosławice (n. 18), Metal-Gawro Tarnów - Dunajec Zbylitowska Góra (s. 17), Orzeł Dębno - Ikar Odporyszów (n. 18), Pogórze Pleśna - Skrzyszovia Skrzyszów (n. 17), Rylovia Rylowa - Wietrzychowice (n. 18), Rzezawianka Rzezawa - Pogoń Biadoliny Radłowskie (n. 17), Strażak Mokrzyska - KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz (n. 16).

Klasa "A" - grupa I: Drwinka Drwinia - Iva Iwkowa (n. 14), Jastrząb Łoniowa - Pagen Gnojnik (n. 11), Kłos Łysa Góra - Piast Łapanów (n. 11), Macierz Lipnica Murowana - Jadowniczanka Jadowniki (n. 11), Victoria Porąbka Uszewska - Orzeł Cikowice (n. 17.30), Victoria Słomka - Naprzód Sobolów (n. 17), Wisła Grobla - Raba Książnice (n. 17), Żubr Gawłówek - Novi Jodłówka (n. 17).

Grupa II: Błękitni Tarnów - Nowa Jastrząbka (n. 11), Dunajec Mikołajowice - Burzyn (n. 17), Iskra Tarnów - Olimpia Wojnicz (n. 16), Orzeł Lisia Góra - Radlna (n. 11), Pogoria Pogórska Wola - Spółdzielca Grabno (s. 17), Szynwałd - Tarnowiec (n. 11.30), Victoria Koszyce Małe - Arkadia Olszyny (n. 14), Zorza Zaczarnie - Huragan Buchcice (n. 11).

Grupa III: Łukovia Łukowa - Szarwark (n. 14), Mędrzechów - Olimpia Bucze (n. 17), Nadwiślanka Wola Rogowska - Nieciecza (n. 17), Orkan Zaborów - Iskra Łęki (n. 11), Polan II Żabno - Łęgovia Łęg Tarnowski (n. 17), Powiśle Bolesław - Brzezówka (n. 11), Radłovia Radłów - Unia Les-Drób Niedomice (n. 17), Wolania Wola Żelichowska - Sokół Borzęcin (n. 17).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date        : Wed, April 24, 2024 18:35:12
IP          : 3.238.117.130
Browser     : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer     : 
PHP Version : 4.4.9
OS          : Linux
Server      : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html