To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Za długoletnie pożycie małżeńskie    -   26/2/2009
Medale dla jubilatów
Dwadzieścia osiem par małżeńskich z terenu Gminy Tarnów zostało odznaczonych we wtorek 24 lutego medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Tych, którzy nie mogli wziąć udziału w uroczystości, Wójt Gminy Tarnów postanowił odwiedzić osobiście i wręczyć im przyznane przez Prezydenta RP medale.

Ogloszenie

Uroczyste wręczenie medali, którego bohaterami byli jubilaci z Gminy Tarnów oraz miasta Tarnowa, odbyło się w tarnowskiej Sali Lustrzanej o godz. 12:00. Uroczystość, w której wzięli udział Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, Prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała oraz członkowie rodzin jubilatów, miała tradycyjny przebieg. Przemówienie do zgromadzonych na sali jubilatów wygłosił kierownik USC Krystian Krawczyk, a następnie przemówili prezydent Ryszard Ścigała oraz wójt Grzegorz Kozioł. Następnie miało miejsce wręczenie medali oraz tradycyjny toast. Nie zabrakło także słów podziękowania, które w imieniu obecnych wygłosił jeden z odznaczonych.
Medale otrzymali: Helena i Henryk Barbachenowie, Teresa i Jan Jaroszowie, Krystyna i Józef Kozowie, Henryka i Adam Lisowie oraz Maria i Julian Szczerbowie z Koszyc Wielkich, Emilia i Zbigniew Bogaczowie, Adela i Józef Kajmowiczowie, Czesława i Marian Kędziorowie oraz Maria i Ignacy Wszołkowie z Koszyc Małych, Zofia i Jan Boguszowie, Zofia i Stanisław Stecowie oraz Danuta i Emil Szczepańscy z Tarnowca, Romana i Czesław Boryczkowie z Błonia, Józefa i Władysław Brożkowie z Białej, Izabela i Edward Chmielewscy, Genowefa i Tadeusz Kłóskowie, Janina i Józef Łazarczykowie, Helena i Józef Stachowie oraz Elżbieta i Edward Starzykowie z Jodłówki-Wałek, Maria i Władysław Chudy z Radlnej, Halina i Marian Ćwiklikowie ze Zbylitowskiej Góry, Zofia i Stanisław Dziurowie, Maria i Aleksander Trelowie oraz Helena i Jan Wardzałowie z Woli Rzędzińskiej, Elżbieta i Antoni Kawulowie, Wanda i Tadeusz Podobowie, Kazimiera i Józef Ptakowie oraz Zofia i Michał Sumarowie ze Zgłobic.
Tych, którzy nie mogli wziąć udziału w uroczystości, Wójt Gminy Tarnów postanowił odwiedzić osobiście i wręczyć im przyznane przez Prezydenta RP medale.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 23:01:07
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html