Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   PO - inwazja na Tarnów   -   14/5/2004
Najbliższe dni będą stanowić kulminację pierwszej fazy lokalnej kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej do europarlamentu. Wszystko wskazuje na to, że będzie to zarazem preludium kampanii przed wyborami do polskiego parlamentu, którego nowy skład będziemy wybierać prawdopodobnie już jesienią. Jutro w restauracji "Pasaż" o godz. 17.00 gościć będzie Jan Maria Rokita i drugi na liście kandydatów PO w okręgu - Bogusław Sonik. W poniedziałek Tarnów odwiedzi z kolei inna liderka Platformy - prof. Zyta Gilowska.

Ogloszenie

Spotkanie z "gwiazdą" Komisji Śledczej w sprawie Rywingate , osobą, która w powszechnym odczuciu wyforowała Platformę Obywatelską na lidera przedwyborczych sondaży , odbędzie się w ramach cyklu "Pasaż TEMI", który organizują wspólnie restauracja "Pasaż" i tygodnik TEMI. Spotkanie to rozpocznie się o godz. 17.00 i jest spotkaniem otwartym.
Przewodniczący Klubu Parlamentarnego PO - Jan Rokita przybędzie do Tarnowa praktycznie wprost z posiedzenia Sejmu, gdzie jeszcze dziś wieczorem debatowano i decydowano w sprawie udzielenia wotum zaufania dla rządu premiera Marka Belki. Podczas debaty doszło do niecodziennej utarczki między przewodniczącym Sammobrony Andrzejem Lepperem a gościem jutrzejszego spotkania w "Pasażu" posłem Rokitą. Lepper zarzucił Rokicie "prowadzenie interesów" z Grzegorzem Wieczerzakiem, oskarżonym w głośnym procesie o wielomilionowe nadużycia i przestępstwa byłym szefem PZU Życie. W odpowiedzi Rokita zażądał okazania przez Leppera dokumentów potwierdzających jego "bzdurne" oskarżenie a do marszałka Sejmu zwrócił się z prośbą o ... zbadanie Leppera alkomatem, którego podejrzewa, że jest pod wpływem alkoholu. Zarządzono kilkuminutową przerwę, w trakcie której Andrzej Lepper zniknął ... z Sejmu. W czasie, gdy publikujemy tę informację trwały poszukiwania szefa Samoobrony, marszałek Oleksy informował o skierowaniu sprawy do komisji etyki ale jednocześnie odmówił zbadania Leppera alkomatem, zasłaniając się brakiem stosownych kompetencji ...

Przewodniczącemu Klubu Parlamentarnego PO towarzyszyć będzie jutro poseł Bogusław Sonik, startujący z listy PO w wyborach z drugiej pozycji w okręgu świętokrzysko-małopolskim.

W poniedziałek gościem Tarnowian będzie natomiast profesor Zyta Gilowska. Najpierw spotka się z tarnowskimi dziennikarzami a towarzyszyć jej będą poseł Aleksander Grad i "tarnowska" kandydatka PO do europarlamentu - Urszula Gacek. O 14.45 w auli budynku D Wyższej Szkoły Biznesu przy ul. Kochanowskiego 30 zaplanowano natomiast otwarte spotkanie "grupy G-3" z młodzieżą akademicką i mieszkańcami miasta.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 29)Dodaj komentarz
(14-05-2004) Samoobrona :
Oszołom Rokita,nawiedzona Gilowska i nie znana nikomu jakaś Gacka oto cała platforma obywatelska.Trzeba przygotować jajka i pokazać tym .... gdzie ich miejsce.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-05-2004) zawiedziony :
Beznadziejne miejsce na spotkanie ;( Pierwszy minus dla profesor Zyty. Szkoda, bo myslalem, ze zadam jej pare pytan...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-05-2004) Przykry :
Samoobrona: Gilowska to chyba najinteligentniejsza kobieta w polityce jaką znam chociaż nie przepadam za nimi w tej dziedzinie życia, twój teskt świadczy o totalnej ignorancji, którą zresztą cechują się wszyscy "wyborcy" twojego pokroju. P.S. Przepraszam za użycie słowa "ignorancja", na pewno jednak jest ono w słowniku, jeśli go masz to sobie sprawdź o co mi chodzi.Pozdrowienia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-05-2004) WODA :
DO OZDOBY GILOWSKIEJ PRZEKRĘTOWNIK GRAD.PO CO?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-05-2004) Samoobrona rulez :
Panie Rokita! Ja głosuję na LEPPERA. Niech on sobie też trochę porządzi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-05-2004) Rybson :
A ja z przyjemością wybiorę się na spotkanie z panem Rokitą. Czasem warto posłuchać ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i nie wywodzą się z komunistycznych korzeni. Mam nadzieję, że ludzie zrozumieli swoją pomyłkę ponownie wybierając komunistów do rządzenia krajem i że więcej tego błędu już nie popełnią!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-05-2004) HaLo :
Oszołom show LEEPER post-komunistyczny komik PZPR ochlajmorda i pomywacz dup na Kremluw latach 70. To jest kandydat na Premiera ?? Chyba Somalii. Ludzie zastanówcie się co wy robicie. Jesteście otumanieni tym chłamem co on głosi. A jeśli tak to umyjcie zeby i idźcie mu lizać dupę. Pozdrawiam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-05-2004) W.Popiela www.upr.pl :
Byłem. Cieszy, że pan Rokita stawia w końcu diagnozy o jakich UPR mówi od lat. Lepiej późno niż wcale. Smuci, że narzekając na rządy 15 lecia, pan Rokita zapomniał, że to były co najmniej trzykrotnie "Jego" rządy. Smuci też, że nie podał ŻADNEGO posunięcia które ten stan ma naprawić - jako, że opinia, że "musimy wyzwolić energię" jawi się pustym hasłem wobec pustki rozwiązań. No, ale skoro pan Sonik na pytanie o UE biurokrację i urzędników odpowiada, ze nie można się zgodzić na to by nam UE coś takiego narzucała... to chyba pan Sonik nie rozumie co w świetle prawa stało się 1 maja. Ciekawe co powie pani Gacek...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) wojciech :
tez byłem na tym spotkaniu i uważam że Pan Rakita mówił całkiem sensownie , tylko zeby to wszystko w życie wprowadzić :) A co do pana W.Popieli to jak czytam jego komentarz to niewiem czy się śmiać czy płakac, przeciez był Pan tam i nierozumie czemu pan przekręca wypowiedzi ??? Jeżeli chodzi o "narzucanie przez UE " to chodziło przeciez o podwyższenie podatków które UE niby ma nam nazucić ale tego przeciez niemoze zrobić .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) SMD :
Spotkanie było bardzo ciekawe i bardzo interesujące. Dowiedziałem się kilku istotnych faktów o których zapewne nikt nigdy by w prasie nie napisał. Dziękuję za przybycie i Serdecznie Zapraszam na spotkanie jutrzejsze z p. Zytą Gilowską. :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) wojciech :
A wogóle jak zadawał pan pytanie to mialem wrazenie ze był Pan taki przerażony... a ja myślałem że W.Popiela, nie tylko na forum internetowym potrafi sie zdecydowanie i ostro wypowiadać, czemu tam tego zabrakło ??? czemu Pan przypina sobie plakietkę Polityka Internetowego ?( potrafiącego ładnie pisać wypowiedzi - bo za to pełny szacunek )

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) ? :
SMD o jakich to niby nowych faktów się dowiedziałeś? Wymień choć pare.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) ??? :
A dziś Tarnów zaatakuje katolicka pani profesor Zyta z KULu. Ciekawe czy przyjedzie z wodą święconą?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) W.Popiela www.upr.pl :
Co do przerażenia - choć Pana Rokite widzialem 3 maja w Krakowie jak składał po nas wieniec, to jednak wobec takiego majestatu ,sam Pan rozumie... =) Poza tym, przyzwyczajony do widoku telewizyjnego olbrzyma, zobaczylem niskiego pana, o słabej pamięci, wiec jak tu grzmieć będąć jedynie widzem spotkania? A bardziej serio - proszę spytać panów od nagłośnienia co zrobili z mocą głośników i mikrofonem dla publiczności. Co do sensowności. Pan Rokita mówił dość ładnie - nie podając żadnego konkretnego posunięcia. Co do UE - przypominam nieśmiało, ze UE narzuca nam tysiące biurokratycznych, kosztownych przepisów, poziom minimalnego VATu, UE narzuca nam poziom minimalnej akcyzy na benzynę [dlatego kosztuje tyle, ile kosztuje] UE narzuca nam podniesnienie akcyzy na papierosy z 50 zl na 300 zl/1000 szt. (do tego dochodzi VAT itd). Co wiecej - kraje opłacające zabawę w Unię ostro domagaja sie podwyżki podatków... I rzeczywiście - na razie jeszcze nie mogą. Ale polityk powinien patrzeć w przyszłosc nieco dalej niż 2 tygodnie w przód. Jesli formalnie powstanie konstytycja UE, jesli formale powstanie fedeeracyjna Unia, to podatki będą narzucane powszechnie w imię walki z ..."dumpingiem" podatkowym. I co wówczas zrobimy? Co zrobi PO agitująca za przyłączeniem Polski do UE? Obawiam sie, ze znajomości z Panią Merkel, którą z nazwiska wymienial projekt rezolucji Sejmu RP jako wspierającej żądania rewindykacyjne Niemców (o czym Pan Rokita zapomniał wspomnieć...) niewiele pomogą. Nie pomoże też to, co napisał Newsweek, że rząd niemiecki poprzez Fundacje Adenauera od końca marca organizuje serię szkoleń dla kandydatów PO. Koszty za całość (kilkaset tys. zł) ponosi fundacja Konrada Adenauera (fundacja Adenauera jest w ponad 90 proc. finansowana przez niemiecki rząd). Pomijając już to, jak to się ma do przepisów regulujących finansowanie kampanii wyborczej, można zapytać czy znajomość z panią Merlek i finansowanie przez rząd niemiecki wystarczą, by przeciwdziałać socjalno-biurokratycznym skutkom przyłączenia nas do UE?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) Jakub Kwaśny :
Ja też byłem na tym spotkaniu, i powiem Wam do jakiego doszedłem wniosku. Zapytałem Pana posła Rokitę o sytuacje jaka miała miejsce przy wyborze zarządu sejmiku woj. malopolskiego. Opisana zreszta w Gazecie Wyborczej. Z innych źrodel wiem , ze faktycznie tak było: tzn. Po wyborze ktoregos z czlonkow zarzadu sejmiku byla przerwa a cala watacha "prominentow" (Rokita, Ziobro, Grad , Kotlinowski z Nawara i reszta) szybkim truchcikiem biegła za "Hołd Pruski" . Dlatego tez poprosiłem o komentaż Pana Rokitę - po czym otrzymałem odpowiedz w stylu: Wszedzie tak jest, wszedzie sa targi ale u nas tylko o 30 stanowisk ( wg gazety wyborczej ile w rzeczywistosci ...?) Z tego wywnioskowałem prostą odpowiedz a mianowicie Wszyscy tak robia, wszyscy są najgorsi ale z tych najgorszych to my jesteśmy najlepsi, bo tylko przehandlowalismy 30 stanowisk. Trochę raziło jak ten człowiek mówił o przyzwoitości władzy i zmianie nawyków politycznych... niestety ale nie wierze w to czysta "przeźroczystośc" Pana Rokity jak i całej PO. Zadałem również pytanie odnośnie tego "JAK" zdjąc z pracodawców te obostrzenia podatkowe, koszty pracy itp. Ponieważ Pan Rokita zapytany przez T. Zaka (red. naczelnego TEMI) o to "Jak" zastłaniał sie odpowiedziami typu : "Zmniejszyc koszty, zdjac obostrzenia, zmniejszyc podatki) Pytanie zasadnicze brzmiało Jak? Ponieważ bardzo łatwo powiedzieć, że trzeba to i tamto zrobic, gorzej to przemienić w CZYN. I znów znana nam pokrętnościa wypowiedzi Pan Rokita wymienił nazwe jednego z funduszy wchodzacych w sklad "kosztów pracy" coś powiedział o systemie emerytalnym i na tym sie skonczyło. Dlatego Panie Popiela szczerze wątpie w to, że PO w ogole bedzie w stanie w przyszłym sejmie sformuować rząd , a tym bardziej rzad zdolny do takich kroków. Tym bardziej ze jej najblizszy koalicjant czyli PiS ma bardziej lewicowe sklonnosci do zwiekszania oslon socjalnych. Ostatnie moje pytanie dotyczyło walki z A. Lepperem - i szczerze mówiąc myślałem ze ta wojna wytoczona przez Rokite Lepperowi miała jakiś sens , lez po słynnym juz wywiadzie u M.Olejnik, zdanie swoje zmieniłem, bo wiele obaj panowie sie nie roznili w trakcie tego wywiadu. A biorac pod uwage tego ze Pan Rokita był juz obecny w wielu niepopularnych "Układach politycznych" to gdybym był wyborca Samoobrony - jeszcze bardziej umocnil bym sie w przekonaniu ze slusznie wybrałem. Szkoda ze do konca nie zostałem, bardzo chetnie posluchal bym jeszcze Pana Rokity , tym bardziej ze mialem pytanie odnosnie Policji. No ale moze zdarzy sie jeszcze okazja. Pozdrawiam Wszystkich. P.s. Aha , tym ktorym nie spodoba sie moja wypowiedz z tych badz innych wzgledów od razu mówie, ze to wyniesione przeze mnie zdanie, ktore abstrachujac od calej sytuacji politycznej i rzadowej dotyczyło Platformy Obywatelskiej. Nawet gdybym nie był zwiazany z ta partia z która obecnie jestem Pan Rokita niestety by mnie nie przekonał.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) warzet :
P. Jakubie wczoraj słysząc pańską wypowiedź odniosłem dziwne wrażenie że nie utożsamia się Pan z SLD...coś mi tu nie pasuję...ponieważ pan sam sie przestawił jak ,,Młoda Lewica'', czyżby pan nie zauważył tych afer, jakie wyszły na światło dzienne z rąk żądzących...??? A może Pan tylko mówi że należy do lewicy a zaprzecza samemu sobie...może warto by się było nad tym zastanowić...??? A co do Pana Popieli...to uważam, że pisać pan potrafi bardzo ostre słowa, ale kompletnie przemawiać i wyrażać swoich pogladów pan nie umie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) Jakub Kwaśny :
Majac głęboką świadomośc wielu błedów jakie popełnili niektórzy z działaczy SLD, chciałem jedynie zaznaczyć , że ja jako osoba młoda ... członek struktur tarnowskich, w których prozno było by szukać cech aferalnych. Nie utożsamiam sie z aferami. Trudno sie z czymś utożsamiać nie bedąc wmieszanym w zadne afery. Bardziej utożsamiam sie z programem i ideami socjaldemokracji niz z konkretnymi działaczami, czy aferzystami. Chyba nie podejrzewa Pan mnie dziewietnastolatka o udział w jakiejś aferze? Podkreslam przy tym z cała pewnościa nie byłem tez członkiem "Grupy Trzymajacej Władze". Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) Jakub Kwaśny :
Aha co do pana Popieli, to fakt troszeczke sie rozczarowałem, porównujac tony wypowiedzi pod adresem PO tutaj na forum i tam w Pasażu. Ale coz sie dziwic Pan Popiela jako szef struktur malopolskich UPR nie mogl byc ostrzejszy w bezposredniej rozmowie, byc moze liczy na jakias koalicje z PO w wyborach. Pamietamy jak Pan Popiela startował z list PO. Także no niestety w imie interesu partyjnego, na chwile idee i przekonania trzeba bylo schowac do kieszeni.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) warzet :
Bardzo się cieszę, powiem inaczej...serce się mi raduję, że nie utożsamia się pan z aferzystami z rządu. My młodzi ludzie miasta Tarnowa musimy zmienić jedą zasadniczą rzecz...a mianowicie mam tu na myśli zmianę myślenia wyborców państwa polskiego, żeby wyborcy poszli do głosowania w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego...mam nadzieję że my młodzi politycy, będąc świadomi tego że nasi pradziadowie walczyli o wolną Polskę zrobimy z niej kraj ojczyzn, naszych małych, choćby tej małej ojczyzny tarnowskiej...a przynajmniej sie postarmy tak uczynić...aby nasze dzieci miały lepiej niż my teraz...PozdRawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) DE :
Jan Maria Rokita to hipokryta! Ha, nawet sie rymuje, jak ładnie. Nie wiem jak wy dordzy internauci ale ja jeszcze pamietam jak byl członkiem AWS-u, jak wtedy beznadziejnie tlumaczył sie z nieduolnosci swojej partii, wtedy juz wyorbilem sobie i nim zdanie. Jak widziałem go w komisji sledczej, jak slyszalem jego wypowiedzi...Mialem wrażenie, że "msci" sie za ostatnią kadencje kiedy był poniewierany niemiłosiernie przez ówczesną opozycję. Jednak nic z tego nie wynika! Co mnie obchodzi jakas afera rywina, czy to polepszy moja sytuacje materialna? Jak jest taki dobry to niech idzie np do "najslabszego ogniwa", dobra fucha. Pan Ziobro, kolejny byly awsiak. Czlowiek, ktory nie ma za wiele do powiedzenia, dlatego wydziera sie z mównicy sejmowej, zeby zaostrzyc kary dla przestepcow, no ludzie!! Jak można sie na cos takiego nabierać? No i jeszcze Zyta, babka która nie dość, ze sepleni, to jeszcze mysli, ze jest nieomylna. Powiedzmy sobie szczrze, profesorów ekonomii i w ogole ekonomistów mamy az za duzo! A ona jest bardzo przecietna. Nie jestem ekonomistą jednak z tego co ona mówila nie dowiedzialem sie niczego wiecej poza rzeczami, które wie kazdy matoł! W pamięci mam jeszcze jak jechał z nią niedawno Frasyniuk na TVP1, babka zapomniala jezyka w gebie. Powiedzmy sobie szczerze, ani PO ani PIS nie ma zadnej recepty na poprawe państwa. Pamiętajmy, że ludzie ci juz byli u władzy i nie pokazali nic! Pozdrowienia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) M.Wietrzyk :
I już wiemy. Pan warzet chce Polskę podzieloną na jakieś państewka, takie małe euroregiony, żeby Brukseli było łatwiej rządzić. "...będąc świadomi tego że nasi pradziadowie walczyli o wolną Polskę zrobimy z niej kraj ojczyzn, naszych małych, choćby tej małej ojczyzny tarnowskiej..." Nasi pradziadkowie dostaliby zawału serca gdyby Pana dzisiaj usłyszeli albo przeczytali. Oni walczyli o Polske a nie o euroregiony. Na koniec. Nie ma to jak czarowanie ludzi dobrobytem ich dzieci i wnuków. Zwłaszcza wnuków bo nie wiadomo czy dziadkowie dożyją momentu kiedy samodzielni wnukowie będą musieli zmierzyć się z tym co im przygotowano.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) to badziewia :
No tak odkąd pamiętam, a pamiętam od Gomułki, to zawsze każdy rząd walczył o lepsze jutro, zapominając o tym, że lepsze jest wrogiem dobrego, a efekty tej walki widać dzisiaj w pełni. Mówi się o tworzeniu nowych miejsc pracy, ale zapomina się o tym, by utrzymać stare, bezrobocie wynosi ponoć 20%, ale dla osób bezrobotnych wynosi ono 100%, a nawet więcej ,bo rodzina na utrzymaniu, o tym nikt nie chce głośno powiedzieć, a nie czarujmy się, naszych tutejszych komentarzy nikt odpowiedzialny nie będzie czytał, a jak nawet przeczyta to będzie miał gdzieś. I Pan Rokita również, a nawet przede wszystkim.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) to badziewia :
A to spojrzenie p. Rokity - ze zdjęcia powyżej, to jakieś takie diabelskie....?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) to badziewia :
Szkoda gadać!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) warzet :
Panie Wietrzyk, proszę wybaczyć mi, ale jestem starsznie zbulwersowany...jestem młodym człowiekiem, choć przyszłość stoi przede mną otworem to nie wyobrażam sobie Leppera jako premiera, dla mnie on nic nie znaczy, jest tylko Wielkim POPULISTĄ...nazwa wywodzi się od p.Tymińskiego. A na koniec małe sprostowanko...a mianowicie ja nie chcę dzielić Tarnowa na jakiś region...źle mnie Pan zrozumiał, ja tylko chcę abyśmy zajęli się naszym małym krajem jakim jest Tarnów...niech każdy z nas zrobi to w swoim mieście, wsi itp. a noż może będzie lepiej...takie czasy nastały że trzeba próbować...A teraz na koniec odniosę się do końca Pańskiej wypowiedzi...Co im przygotowano??? No właśnie, mam pytanie co przygotowano przez 15 lat...kraj korupcyjny, aferalny, niebezpieczny, gdzie sąd i policja ma władzę,a my zwykli ludzie jesteśmy pionkami w rozgrywce na szczeblach władzy państwowej->tam w Warszawie...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) hh :
nic innego ci nie zostaje jak nie głosowac na tych samych ludzi!! w ilu partiach był Rokita, Tusk, Grad, oraz ta reszta z PiSu?? tym panom juz dziękujemy!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-05-2004) M.Wietrzyk :
Panie warzet o ile mnie pamięć nie myli to Pan Rokita był jednym z trybików (i to nie najmniejszym) władzy, która nami rządziła w ciągu ostatnich 15 lat. Ma Pan rację Panie warzet, że trzeba próbować. Próbować owszem, ale nie popełniać tych samych błędów!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-05-2004) Jakub Kwaśny :
Panie Popiela , ja bym chciał jednak usłyszeć od Pana odpowiedz na pewne nurtujące mnie pytanie: Czy UPR podobnie jak w ostatnich wyborach wejdzie w koalicje z PO tak aby znaleźc się w parlamencie? Chciałbym znać Pana zamiary, ponieważ tak często krytykuje Pan PO, ze chciałbym wiedziec czy to "złagodnienie" nie wynika przypadkiem z kalkulacji czysto politycznych. Oczywiście nikomu nie odmawiam zadnych sojuszy wyborczych, wszak PLD tez porozumiewa sie z Samoobrona by wejśc z ich list do sejmu. To przecież norma w polskiej rzeczywistosci demokratycznej, ze zamiast spojnych sil wyborczych w Polsce po wyborach rodzi sie wiele partyjek i organizacji... popatrzeć tylko na LPR ... ja nie jestem w stanie doliczyc sie kół powstałych po rozpadzie LPR. Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-05-2004) M.Wietrzyk :
Tego nikt nie wie kto i z kim wejdzie w koalicje w następnych wyborach. Mogę odpowiedzieć tak jak ja to widzę. Nie sądzę aby przy najbliższych i dalszych wyborach powstała koalicja PO-UPR z conajmniej 2 powodów. Po pierwsze PO nas nie potrzebuje bo nie ma zamiaru dzielić się z kimkolwiek władzą po drugie UPR będzie raczej chciała samodzielnie startować w wyborach i prezentować się pod własnym szyldem czego od wielu lat nie było.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947