To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   PO - inwazja na Tarnów   -   14/5/2004
Najbliższe dni będą stanowić kulminację pierwszej fazy lokalnej kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej do europarlamentu. Wszystko wskazuje na to, że będzie to zarazem preludium kampanii przed wyborami do polskiego parlamentu, którego nowy skład będziemy wybierać prawdopodobnie już jesienią. Jutro w restauracji "Pasaż" o godz. 17.00 gościć będzie Jan Maria Rokita i drugi na liście kandydatów PO w okręgu - Bogusław Sonik. W poniedziałek Tarnów odwiedzi z kolei inna liderka Platformy - prof. Zyta Gilowska.

Ogloszenie

Spotkanie z "gwiazdą" Komisji Śledczej w sprawie Rywingate , osobą, która w powszechnym odczuciu wyforowała Platformę Obywatelską na lidera przedwyborczych sondaży , odbędzie się w ramach cyklu "Pasaż TEMI", który organizują wspólnie restauracja "Pasaż" i tygodnik TEMI. Spotkanie to rozpocznie się o godz. 17.00 i jest spotkaniem otwartym.
Przewodniczący Klubu Parlamentarnego PO - Jan Rokita przybędzie do Tarnowa praktycznie wprost z posiedzenia Sejmu, gdzie jeszcze dziś wieczorem debatowano i decydowano w sprawie udzielenia wotum zaufania dla rządu premiera Marka Belki. Podczas debaty doszło do niecodziennej utarczki między przewodniczącym Sammobrony Andrzejem Lepperem a gościem jutrzejszego spotkania w "Pasażu" posłem Rokitą. Lepper zarzucił Rokicie "prowadzenie interesów" z Grzegorzem Wieczerzakiem, oskarżonym w głośnym procesie o wielomilionowe nadużycia i przestępstwa byłym szefem PZU Życie. W odpowiedzi Rokita zażądał okazania przez Leppera dokumentów potwierdzających jego "bzdurne" oskarżenie a do marszałka Sejmu zwrócił się z prośbą o ... zbadanie Leppera alkomatem, którego podejrzewa, że jest pod wpływem alkoholu. Zarządzono kilkuminutową przerwę, w trakcie której Andrzej Lepper zniknął ... z Sejmu. W czasie, gdy publikujemy tę informację trwały poszukiwania szefa Samoobrony, marszałek Oleksy informował o skierowaniu sprawy do komisji etyki ale jednocześnie odmówił zbadania Leppera alkomatem, zasłaniając się brakiem stosownych kompetencji ...

Przewodniczącemu Klubu Parlamentarnego PO towarzyszyć będzie jutro poseł Bogusław Sonik, startujący z listy PO w wyborach z drugiej pozycji w okręgu świętokrzysko-małopolskim.

W poniedziałek gościem Tarnowian będzie natomiast profesor Zyta Gilowska. Najpierw spotka się z tarnowskimi dziennikarzami a towarzyszyć jej będą poseł Aleksander Grad i "tarnowska" kandydatka PO do europarlamentu - Urszula Gacek. O 14.45 w auli budynku D Wyższej Szkoły Biznesu przy ul. Kochanowskiego 30 zaplanowano natomiast otwarte spotkanie "grupy G-3" z młodzieżą akademicką i mieszkańcami miasta.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:36:36
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html