To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  W roli gwiazdy wieczoru tym razem Martyna Jakubowicz    -   27/2/2009
VI Charytatywny Koncert CenterMedu
7 marca (sobota) w Teatrze im. L.solskiego zaplanowano szóstą już Galę Charytatywną CenterMedu. Koncert ten to zawsze wielkie wydarzenie kulturalne, dobroczynne i towarzyskie – jego dobrym duchem i pomysłodawcą jest lekarz CenterMedu Jacek Roik. Pieniądze z biletów, licytacji, cegiełek oraz bezpośrednie datki, przeznaczone zostaną na rozpoczęcie budowy Tarnowskiego Hospicjum. Przed koncertem, z którym wystąpi w tym roku Martyna Jakubowicz, tradycyjnie wręczona zostanie statuetka "Dobry dla innych". Mamy dwa podwójne zaproszenia dla inTARnautów na ten wyjątkowy wieczór.

Ogloszenie

CenterMed tradycyjnie zaprasza do udziału w koncercie biznesmenów, polityków, przedstawicieli samorządu, administracji, księży, artystów, prawników, lekarzy, dziennikarzy, ludzi wolnych zawodów i szczodrego serca. Dzięki ich corocznej obecności koncert na stałe wpisał się w pejzaż kulturalno – charytatywny Tarnowa, stał się okazją do spotkania elit tego miasta. Podczas inauguracji odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek „Dobry dla Innych”. Tym prestiżowym wyróżnieniem uhonorowana zostanie osoba o wyjątkowej wrażliwości na krzywdę innych, potrafiąca dostrzec ją, pomóc, w porę zareagować.

Na Gali z projektem „Blue True Blues” wystąpi pierwsza dama polskiego bluesa, folku i rocka Martyna Jakubowicz, z ośmioosobowym zespołem wytrawnych muzyków. Usłyszymy klasykę polskiego i amerykańskiego bluesa i rocka oraz przeboje Martyny i Tadeusza Nalepy.

Honorowy Patronat nad VI Koncertem Charytatywnym CenterMedu objęli: Urszula Augustyn, posłanka na Sejm RP (PO) oraz Ryszard Ścigała, prezydent Tarnowa. Sponsorzy: ENION, MGGP i MPEC.

Bilety, w niezmiennej od I Koncertu, cenie 40 złotych – rezerwacja i sprzedaż pod numerem telefonu 605 05 64 73.

Tarnowski Teatr im. L. Solskiego, 7 marca, godz. 19:00

UWAGA: Mamy dwa podwójne zaproszenia na ten koncert. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasła MARTYNA. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Konkurs rozstrzygnięty zostanie w piątek 6 marca o godz. 16:00. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:59:22
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html