To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: TRCKiOT
  
   Wielkie grillowanie w Mościcach   -   15/5/2004
Grillowanie stało się polską specjalnością. Od wiosny do jesieni z ogrodów, campingów, a często również z balkonów dochodzi zapach grillowanych specjałów. Do grilla, poza dobrymi przyprawami, potrzebna jest również fantazja. O tym, że nam jej nie brakuje przekonać się będą mogli wszyscy, którzy przyjdą dziś o godz. 15.00 na „Grill Party Festiwal – VI Mistrzostwa Polski w Grillowaniu – eliminacje Małopolski”.

Ogloszenie
>

W programie tej imprezy rekreacyjnej znalazł się również występ kabaretu Krzysztofa Skiby i koncert Dominiki Kurdziel. Pary turniejowe Stowarzyszenia Tanecznego „Klasa” prezentować będą tańce latyno-amerykańskie. Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof K.A.S.A. Kasowski.

Grilować będą drużyny profesjonalistów i amatorów. W zawodach potwierdzili udział studenci, dziennikarze, politycy, a nawet sami włodarze Miasta. Oprócz obserwowania zmagań tarnowskich ekip w grilowaniu będzie można wziąć udział w licznych konkursach z ciekawymi nagrodami (m.in. wycieczka dla 2 osób do Paryża, dwa dwuosobowe pobyty w Szklarskiej Porębie, sprzęt AGD, książki Macieja Kuronia). Najmłodsi będą mogli bawić się na pneumatycznej zjeżdżalni, jeżdżąc elektrycznym samochodzikiem, a nawet oglądając z bliska wyposażenie najprawdziwszego wozu strażackiego. A dla wszystkich przygotowane będą stoiska gastronomiczne.

Organizatorem imprezy jest Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki oraz Sudety IT Status. Honorowy Patronat nad Festiwalem objął Prezydent Miasta Tarnowa.

Grill Party Festiwal będzie biesiadą zorganizowaną w sposób gwarantujący dobrą zabawę całej rodzinie, do udziału w której serdecznie wszystkich zapraszamy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 3, 2022 17:45:18
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html