To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowska Policja apeluje o rozwagę    -   02/3/2009
Kradzież „na hydraulika”
Do kradzieży na „hydraulika” doszło w Tarnowie przy ul. Staropolskiego. Trzy kobiety podające się za pracownice administracji, pod pretekstem sprawdzenia rzekomej awarii wody, weszły do mieszkania 80 letniej właścicielki. Wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej ukradły regału w pokoju, gotówkę w kwocie 260 złotych. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę, zwłaszcza do osób starszych i mieszkających samotnie, gdyż te najczęściej padają ofiarami tego typu kradzieży.

Ogloszenie

”Kierujmy się zasadą ograniczonego zaufania w stosunku do obcych odwiedzających nasze domy. Pamiętajmy by zamknąć drzwi, nawet gdy jesteśmy w mieszkaniu, nie wpuszczajmy obcych do mieszkań, a w razie konieczności, zapewnijmy sobie obecność sąsiada lub innej zaufanej osoby, sprawdźmy dokumenty pojawiających się pracowników danej instytucji, przed wpuszczeniem takich osób do mieszkania zadzwońmy do siedziby firmy czy też instytucji i spytajmy czy faktycznie wysłała ona swoich pracowników do nas.” - apeluje tarnowska policja.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 23:03:08
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html