Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Postrzelił się w głowę    -   02/3/2009
Dramat w Żabnie
Na terenie kompleksu leśnego przylegającego do posesji 47-letniego mieszkańca Żabna, córka właściciela posesji ujawniła leżącego ojca, który posiadał ranę postrzałową głowy – informuje rzecznik prasowy tarnowskiej Komendy Miejskiej Policji Olga Żabińska. Mężczyznę przewieziono do tarnowskiego szpitala, gdzie przeszedł operację i przebywa w stanie nieprzytomnym. Jak wykazało badanie mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości (ponad 1,5 promila alkoholu). Przy mężczyźnie ujawniono karabinek sportowy, kal. 5,6 mm, na który nie posiadał pozwolenia. Policjanci ustalili, że amunicję nabył on od innego mieszkańca Żabna, u którego podczas przeszukania ujawniono 3 sztuki nielegalnej amunicji, z czego dwa pochodzące od karabinku 5,6 mm. Policjanci trafili także do mieszkańca Gorzyc, u którego zabezpieczyli 8 sztuk nielegalnie posiadanych naboi kal. 5,6 mm. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 47-latek doznał obrażeń ciała na skutek nieostrożnego obchodzenia się z bronią palną, do czego nie przyczyniło się działanie osób trzecich.

Ogloszenie
>
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(03-03-2009) JAK :
Wydaje mi sie, że to, co powiem będzie nie na miejscu, ale nie mogę się oprzeć. Dawno nie widzialem tak pokaleczonego języka polskiego, jak w tej notce. Policyjna nowomowa jest okropnym dziwiadłem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-03-2009) hm :
ludzka głupota nie ma granic takie wypadki to wina samych ludzi i ch totalnej bezmyslnosci jak np chodzenie w zimie po zamarznietym jeziorze itp za błędy sie płaci.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl