To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Teatr Młodego Widza w MCK    -   04/3/2009
Tomcio Paluszek
Spektakl Teatru Banialuka z Bielska - Białej to opowiedziana w sposób niezwykle zabawny historia dzielnego Tomcia Paluszka, który broni Królewnę przed złym Zbójem Madejem. Sympatyczne postaci, pomysłowa scenografia w przyjaznych pastelowych kolorach (Jerzy Rudzki), rytmiczne i liryczne piosenki (muzyka - Krzesimir Dębski) na pewno zaczarują najmłodszych. Dzięki wielu pomysłom inscenizacyjnym (reżyseria - Witold Mazurkiewicz) publiczność bierze interaktywny udział w przedstawieniu. Na spektakl zaprasza Mościckie Centrum Kultury w dniu 13 marca (piątek) o godz. 10:00.

Ogloszenie
>

Dzięki wielu pomysłom inscenizacyjnym (reżyseria - Witold Mazurkiewicz) publiczność bierze interaktywny udział w przedstawieniu i może opowiedzieć się po stronie ulubionego bajkowego bohatera. Widzowie uczestniczą także w licznych prowadzonych przez bajkowe postaci zabawach. Przedstawienie grane jest w planie aktorskim i planie lalkowym. Specjalnie dla maluchów wystąpią pomysłowo animowane i działające na wyobraźnię lalki: niemal trzymetrowy dwugłowy olbrzym Zbój Madej, śliczna Królewna i jej obrońca Tomcio Paluszek. To rytmiczne, płynnie prowadzone przez aktorów Banialuki przedstawienie całkowicie wciąga widzów w głębię teatralnej krainy. Bajkowa atmosfera, marynarski klimat, awanturnicze przygody, ale i opowieść z morałem. Tomcio Paluszek to przedstawienie o tym jak być sobą - Tomcio Paluszek staje się odważny, a Królewna przestaje być kapryśna, samolubna i uczy się zauważać innych.
Reżyseria: Witold Mazurkiewicz. Aktorzy: Katarzyna Pohl, Włodzimierz Pohl, Radosław Sadowski, Piotr Tomaszewski. Scenografia: Jerzy Rudzki. Muzyka: Krzesimir Dębski. Cena biletu: 15 zł.

MCK, ul. Traugutta 1, 13 marca g. 10:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 3, 2022 18:50:48
IP     : 3.225.221.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html