To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ślubowanie nowoprzyjętych policjantów    -   04/3/2009
Będzie bezpieczniej?
2 marca w szeregi tarnowskiej Policji przyjętych zostało pięciu nowych policjantów. Powołani zostali do służby w ogniwach patrolowo-interwencyjnych KMP Tarnów oraz KP Tarnów Centrum. Nowoprzyjęci przeszli uprzednio postępowanie kwalifikacyjne, które zakończyli z najlepszymi wynikami. Tym samym tarnowska Policja zasiliła szeregi o nowych funkcjonariuszy: post. Łukasza Proszowskiego, post. Mariusza Nalepę, post. Dominika Strugałę, post. Roberta Wszołka, i post. Tomasza Langera. Ten ostatni służył jako zawodowy żołnierz – komandos, uczestnicząc w misjach pokojowych w Bośni, Hercegowinie, Kosowie i Afganistanie.

Ogloszenie
>

Na razie przed nimi szkoła. W najbliższym czasie cała piątka rozpocznie kilkumiesięczne szkolenie podstawowe, w jednej ze szkół policyjnych na terenie kraju, po którym powrócą do jednostki macierzystej i wtedy rozpoczną służbę w mieście. W dniu 4 marca Komendant Miejski Policji w Tarnowie insp. Zbigniew Ostrowski przyjął od „świeżo upieczonych” stróżów prawa uroczyste ślubowanie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 23:21:47
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html