To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: E-gospodarka
  
   Grant dla Polskiego Portalu Rozwoju   -   17/5/2004
Portal "egospodrka" poinformował kilka dni temu, o pieniądzach otrzymanych od Banku Światowego na kontynuację projektu Polskiego Portalu Rozwoju (PlDG). Operatorem portalu jest tarnowska firma EMCom sp. z o.o. Polski Portal Rozwojowy jest elementem międzynarodowej inicjatywy Banku Światowego oraz Development Gateway Foundation o nazwie Country Gateways Portal ma ułatwiać współpracę administracji rządowej i samorządowej, organizacji pozarządowych oraz sektora prywatnego działających na rzecz trwałego i zrównoważonego rozwoju.

Ogloszenie
>

"Misją naszej inicjatywy jest promocja innowacyjnego i efektywnego wykorzystania ICT na rzecz rozwoju poszczególnych państw i regionów. Obecnie inicjatywa Banku Światowego realizowana jest w ponad 50 krajach świata" - mówi Elena Midori, koordynator projektu dla Polski, ze strony Development Gateway Foundation.

Po uzyskaniu grantu na rozwój projektu, planowana jest rozbudowa zasobów informacyjnych oraz narzędzi komunikacji z użytkownikami. Zostanie zmieniony również layout graficzny. "Polski Portal Rozwojowy stanowić ma zaplecze informacyjne dla podmiotów aktywnie działających na rzecz rozwoju kraju, reprezentujących sektor publiczny, biznes oraz środowiska związane z przedsięwzięciami innowacyjnymi. Naszą intencją jest głębokie zorientowanie portalu na zagadnienia związane z eGovernment, zdalnym nauczaniem oraz gospodarką opartą na wiedzy" – mówi Krzysztof Głomb, prezes EMCom sp. z o.o.

Portal został zbudowany w oparciu o rozwiązania open source. Serwis informacyjny jest na bieżąco aktualizowany i notuje w ostatnim półroczu wzrost oglądalności na poziomie 20% miesięcznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:07:49
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html