To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Spływ gotowy   -   17/5/2004
Pracownicy obsługujący spływ doliną Dunajca na odcinku Czchów - Zakliczyn są już gotowi do rozpoczęcia sezonu. Kilka dni temu odbyły się tzw. próbne rejsy, których celem było sprawdzenie, czy wszystko pod względem technicznym działa bez zarzutu. Egzamin został "zaliczony" i obsługa spływu czeka na pierwsze w tym roku wycieczki.

Ogloszenie
>

Niedawno zmienił się właściciel spływu - aktualnie jest nim spółka "Eurogiełda". W jej posiadaniu znajdują się aktualnie łodzie i cały sprzęt pomocniczy. "Eurogiełda" zrządza teraz praktycznie całym turystycznym kompleksem komunalnym w Czchowie.
Łodzie kursować będą nie tylko na trasie Czchów - Zakliczyn. W planach są wycieczki po jeziorze czchowskim. Jedna godzina takiego "zwiedzania" jeziora i okolic wyceniona została na 10 złotych od jednego uczestnika wycieczki.
Na trasie podstawowej za rejs dorosła osoba zapłaci 25 złotych, studenci i młodzież szkolna 20 złotych, zaś dzieci do 14 lat 15 złotych. Wszelkich informacji na temat kursowania łodzi pomiędzy Czchowem a Zakliczynem udziela Leszek Długołęcki, który dyżuruje pod telefonami 66 365 51 oraz 605 944 011.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:09:15
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html