Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Wygraj zaproszenie na dzisiejszy koncert w MCK !    -   13/3/2009
Symfonicznie w MCK
Dziś w Mościckim Centrum Kultury o godz. 18:00 zaplanowano koncert jednego z najlepszych polskich zespołów symfonicznych – Orkiestry Akademii Beethovenowskiej. W programie koncertu „Muzyczne Jubileusze” usłyszymy wybitne dzieła orkiestrowej muzyki kameralnej w nowatorskich, ekspresyjnych interpretacjach, powstałych we współpracy z wybitnymi polskimi dyrygentami. Koncert odbędzie się w ramach ogólnopolskiego tournee pod nazwą „Nowe drogi klasyki 2009”. Mamy dwa podwójne zaproszenia dla inTARnautów na to wyjątkowe wydarzenie muzyczne.

Ogloszenie

W programie koncertu: Felix Mendelssohn – Symfonia D-dur na smyczki, Mieczysław Karłowicz – Serenada na smyczki op. 2, Grażyna Bacewicz – Koncert na orkiestrę smyczkową, Wojciech Kilar – Orawa na orkiestrę smyczkową. Dyryguje Marcin Klejdysz.
Cena biletu: 30 zł.

UWAGA KONKURS! Mamy dwa bezpłatne podwójne zaproszenia na koncert. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w temacie hasło MCK. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Konkurs rozstrzygnięty zostanie dziś (piątek 13.03) o godz. 15:00. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Więcej na temat koncertu przeczytacie: TUTAJ.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947