To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Drzewko za butelkę 2004”   -   19/5/2004
Urząd Miasta Tranowa, wspólnie z Zakładami Azotowymi w Tarnowie – Mościcach, Jednostką Ratownictwa Chemicznego w Tarnowie oraz Branżową Organizacją Odzysku w Tarnowie, z okazji obchodzonego w czerwcu „Światowego Dnia Ochrony Środowiska” przygotował dla uczniów tarnowskich szkół podstawowych i gimnazjalnych II konkurs „Drzewko za butelkę”.

Ogloszenie

Konkurs polega na współzawodnictwie w zbieraniu plastikowych butelek po napojach („PET”). Szkoły, które zbiorą najwięcej odpadów, a także najaktywniejsi uczniowie, zostaną nagrodzeni. Finał akcji zaplanowano na 8 czerwca 2004r. Podczas finału podsumowane zostaną efekty konkursu i posadzone uroczyście drzewko w Ogródku Jordanowskim obok Parku Strzeleckiego.
Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży zebranych surowców wtórnych zakupione zostaną sadzonki drzew i krzewów, które uczniowie posadzą wokół swoich szkół.

W ubiegłorocznej akcji najlepszymi szkołami okazały się SP Nr 3 i Nr 17 oraz Gimnazjum Nr 6. Zebrano łącznie 17.630 butelek „PET”. Plonem konkursu było też posadzenie 100 drzewek i krzewów na terenach przyszkolnych oraz trzech dorodnych dębów w Parku Strzeleckim. Referat Ochrony Środowiska w magistracie, zachęcony powodzeniem I edycji konkursu, oczekuje aktywnego włączenia się społeczności szkół podstawowych i gimnazjalnych Tarnowa w działania na rzecz swego otoczenia i spodziewa się, że tegoroczna akcja zakończy się jeszcze większym sukcesem edukacyjno – ekologicznym.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 01:29:39
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html