To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Szpital w Unii   -   19/5/2004
Niewesoła jest sytuacja w drużynie żużlowców Unii Tarnów. W dniu dzisiejszym w pełni sprawni są jedynie Tomasz Gollob i Marcin Rempała. Na dolegliwości barku (po dramatycznym upadku z Burzą we Wrocławiu) narzeka Grzegorz Rempała i Tony Rickardsson (w czasie kraksy podczas GP w Pradze jego ręka znalazła się ... w szprychach motocykla). Złamane palce ma też Janusz Kołodziej. Najgorsze jest jednak to, że co najmniej na dwa miesiące "jaskółki" utraciły groźnie kontuzjowanych: Jacka Golloba i Stanisława Burzę. Ten ostatni jest już w tarnowskim szpitalu św. Łukasza.

Ogloszenie

Burza ma złamanych pięć żeber, stłuczone lekko płuca i bark i wybite kręgi szyjne. Nie tylko uderzył plecami w bandę, ale jeszcze został trafiony kierownicą motocykla. Leczenie potrwa około 2 miesięcy.

- Lekarze we Wrocławiu zgodzili się, żeby przewieźć Staszka do szpitala, tylko pod warunkiem, że w drodze będzie mu towarzyszył lekarz - powiedział "Dziennikowi Polskiemu" menadżer zawodnika Piotr Szablowski.
We wtorek rano po zawodnika pojechał samochód. - Auto "zorganizował" prezes zarządu Zakładów Azotowych, Ryszard Ścigała - relacjonuje prezes ŻSSA Unia, Szczepan Bukowski. - Zawodnik trafi do szpitala św. Łukasza pod troskliwą opiekę doktora Józefa Płanika. Tu powinien spokojnie wracać do zdrowia.

Sytuacja trenera Wardzały przed rewanżowym meczem z Atlasem w Tarnowie (30 maja) jest więc nie do pozazdroszczenia. Wciąż nie wiadomo na kogo i w jakiej aktualnej kondycji zdrowotnej będzie mógł liczyć w dniu tych arcyważnych zawodów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, September 28, 2022 03:59:56
IP     : 3.237.27.159
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html