To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Tarnowianin zagrożony w "Jak oni śpiewają"    -   17/3/2009
Marcin potrzebuje SMS-ów !
W rozpoczętej w marcu piątej edycji popularnego programu telewizji Polsat "Jak oni śpiewają" bierze udział tarnowianin, Marcin Kwaśny. Jego przygoda w polsatowskim show stanęła jednak pod znakiem zapytania. Jest bowiem jedną z dwóch osób zagrożonych eliminacją z programu, po drugim odcinku. Dlatego potrzebuje SMS-owej pomocy swoich rodaków. Marcin zawsze podkreślał, że jest Tarnowianinem i jest dumny z tego, że pochodzi z "polskiego bieguna ciepła". Podczas inauguracyjnego odcinka programu aktor przekazał życzenia urodzinowe dla wszystkich mieszkańców miasta z okazji 679 rocznicy lokacji Tarnowa.

Ogloszenie

Możemy mu się teraz zrewanżować wysyłając SMS-sa o treści 10 na numer 7390 (koszt 3,66 zł z Vat). Jeśli pozostanie w programie będzie można głosować na niego także w kolejnych odcinkach. Emisje - co sobotę o godzinie 20:00.

Dzięki swej rosnącej popularności, Marcin Kwaśny na pewno jest jednym z ważnych ambasadorów Tarnowa na zewnątrz. Nie zapomina gdzie się urodził i w którym mieście stawiał swe pierwsze sceniczne kroki. Bardzo często o tym wspomina przy wszelkiego rodzaju wywiadach (Twój Styl, Gala, PR I, Tele Tydzień etc...) a nawet wtrącając nazwę naszego miasta w wypowiadane w serialach kwestie (Na dobre i na złe). Tak jest także w polsatowskim show, gdzie o swoim pochodzeniu z "polskiego bieguna ciepła" Marcin wspomina nawet w kilkusekundowej wizytówce emitowanej na stronie www programu.

Urodzony w Tarnowie a obecnie mieszkający w Warszawie 30-letni aktor, pierwsze kroki na scenie stawiał w wieku lat 15. Jest absolwentem Warszawskiej Akademii Teatralnej i aktorem stołecznego Teatru Kwadrat. Występuje także gościnnie w Teatrze Miejskim w Gdyni. Zagrał m.in. w filmach "Quo Vadis", "Nigdy w Życiu", "Na kocią łapę", "Droga do Raju" oraz serialach "Barwy Szczęścia", "39 i pół". W ubiegłym roku na XI Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Golden Brig" w Odessie otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską - doceniony został jego występ w filmie "Rezerwat" (na zdjęciu kadr z tego filmu).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, December 4, 2023 19:42:55
IP     : 35.172.165.64
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html