Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Most w Wał Rudzie czeka gruntowny remont    -   19/3/2009
Powiatowe wieści
Mostem w Wał Rudzie (gmina Radłów) w powiecie tarnowskim już wkrótce będą mogły przejechać cięższe samochody. Przeprawę w najbliższych tygodniach czeka bowiem gruntowany remont, który będzie kosztował 1 mln zł. Samorząd zdobył 750 tys. zł z rezerwy finansowej Ministra Infrastruktury, 250 tys. zł dołoży z własnego budżetu.

Ogloszenie
>

Przejazd przez most odbywa się teraz tylko jedną stroną. Przez kilka miesięcy przejeżdżały tamtędy samochody, gdyż kierowcy omijali popularną „czwórkę” w czasie jej remontu. Swoje zrobiły także ciężarówki jeżdżące z pobliskich żwirowni – most musiano częściowo zamknąć. –Zauważono na nim niewielkie pęknięcia, dlatego byliśmy zmuszeni podjąć taką decyzję – podkreśla wicestarosta tarnowski Mirosław Banach, dodając, że w najbliższych miesiącach most przejdzie gruntowny remont. Po jego zakończeniu podniesiony zostanie m.in. tonaż. –Całość w przyszłym roku ma dopełnić rondo, które zbudowane zostanie na drodze wojewódzkiej nr 964, która w tym miejscu łączy się z naszą drogą powiatową – mówi M. Banach.
Powiat tarnowski ogłosi już niedługo przetarg na remont mostu w Wał Rudzie. Zdaniem wicestarosty tarnowskiego prace remontowe mają się zakończyć w połowie 2009 roku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl