To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Kolejny spektakl w Teatrze Młodego Widza    -   19/3/2009
„O Krasnoludkach i sierotce Marysi
Już w niedzielę czeka nas kolejny spektakl w Teatrze Młodego Widza MCK. Tym razem będzie to bardzo dobrze wyreżyserowana i ze świetną oprawą muzyczną - klasyczna już opowieść "O krasnoludkach i sierotce Marysi" w wykonaniu Teatru Lalek Rabcio. Historia opowiadana przez Konopnicką i Teatr Rabcio to zetknięcie świata realnego z przedstawicielami magicznej krainy. Mamy dwa podwójne zaproszenia na to przedstawienie dla najmłodszych inTARnautów i ich opiekunów !

Ogloszenie
>

Krasnoludki pomagają ludziom, biednemu chłopu Skrobkowi i sierotce Marysi. Na fabułę składa się kilka wątków. Pierwszy to pobyt krasnoludków w świecie ludzi. Drugi - dzieje sierotki Marysi, szukającej zagubionych gąsek. Trzecia wreszcie to przypadki Koszałka-Opałka. Wśród bohaterów spektaklu dzieci zobaczą na scenie między innymi zadziornego Podziomka, leniwego Biedronka czy wszystkim znanego królewskiego kronikarza krasnoludków Koszałka Opałka. Obok nich znajdą się tam również sprytny Lis Sadełko czy Królowa Tara.
"A zima tamtego roku była sroga i długa .Posłał więc król Błystek kronikarza Koszałka Opałkę, aby o wiośnie zasięgnął języka. Miał Koszałek przygód niemało, a najgorsze w skutkach okazało się spotkanie z Lisem Sadełko, rzekomym naukowcem i kolegą po fachu Koszałka. Skutki tego spotkania najboleśniej odczuła Sierotka Marysia. Na szczęście dzięki Krasnoludkom, których do Głodowej Wólki wozem przywiózł..." Co działo się dalej ? Najlepiej przyjść i zobaczyć samemu ...

Teatr Młodego Widza MCK
Reżyser: Arkadiusz Klucznik
Scenograf: Bronisław Trytko
Obsada: Piotr Serafin, Krystyna Kois, Katarzyna Bała, Katarzyna Pędzimiąż, Anna Kraśnicka, Cezary Skrocki
Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie, 22 marca 2009 r. (niedziela), godz. 11.00 Duża Scena MCK
Bilety w cenie 15 zł, do nabycia w kasie MCK, tel. 014 6334 621

UWAGA ! Dla inTARnautów mamy dwa podwójne ZAPROSZENIA NA SPEKTAKL (dla małego widza i jego dorosłego opiekuna) Zaproszenia można otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło: TMW a wewnątrz imię, nazwisko i nr tel. kontaktowego.. Zaproszenia trafią do rąk dwóch osób, które losowane będą w sobotę 21 marca, po godz. 18:00 z grona osób, jakie nadeślą nam do tego czasu swoje zgłoszenia. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, December 4, 2023 19:44:12
IP     : 35.172.165.64
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html