To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   PING już w sieci   -   20/5/2004
Na naszych stronach ukazał się niedawno nowy, internetowy periodyk - "PING", czyli Pałacowy Internetowy NiereGularnik. Serwis jest dziełem młodzieży uczestniczącej w zajęciach Klubu Dziennikarskiego, działającego w tarnowskim Pałacu Młodzieży od jesieni ubiegłego roku. Pomysłodawczynią i opiekunem grupy, w której kilkanaście młodych osób w wieku od 15 do 25 lat może rozwijać swoje pasje i nierzadko spore talenty dziennikarskie, jest Magda Trusz.

Ogloszenie

Poza otwarciem internetowego serwisu, klubowicze mają już na swoim koncie realizację filmu dokumentalnego (o popularnej, tarnowskiej kapeli CZUBAND), słuchowisko przygotowane na "Konkurs Katyński", pomagają też wydawać gazetę "RONIN" w jednym z tarnowskich Domów Dziecka oraz od niedawna gazetę teatralną "TALIA".
W najbliższym czasie grupa zamierza przygotować projekt, który ma wziąć udział w konkursie grantowym "Młodzież".
Motywacje do uczestnictwa w zajęciach Klubu są bardzo różne. Wszyscy jednak klubowicze mają jedną wspólną cechę - nie chcą obserwować współczesnego świata jedynie z zewnątrz, chcą go poznawać od wewnątrz, opisywać a nawet na niego wpływać. W spotkaniach odbywających się dwa razy w tygodniu, nie tylko zresztą w Pałacu, biorą udział gimnazjaliści, licealiści a nawet studenci. W grupie dominują dziewczęta.

Redakcja Tarnów On-line, od początku patronująca klubowemu przedsięwzięciu, nawiązała współpracę z tą sympatyczną grupą młodych tarnowskich dziennikarzy. Ich ciekawe teksty i inne formy dziennikarskiej aktywności już niebawem będziecie mogli poznawać m.in. na stronach portalu. Już teraz można natomiast zobaczyć sporą próbkę możliwości publicystycznych, literackich i graficznych członków Klubu na stronie serwisu PING. Zapraszamy do lektury !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 3, 2022 18:46:04
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html