To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   PING już w sieci   -   20/5/2004
Na naszych stronach ukazał się niedawno nowy, internetowy periodyk - "PING", czyli Pałacowy Internetowy NiereGularnik. Serwis jest dziełem młodzieży uczestniczącej w zajęciach Klubu Dziennikarskiego, działającego w tarnowskim Pałacu Młodzieży od jesieni ubiegłego roku. Pomysłodawczynią i opiekunem grupy, w której kilkanaście młodych osób w wieku od 15 do 25 lat może rozwijać swoje pasje i nierzadko spore talenty dziennikarskie, jest Magda Trusz.

Ogloszenie
>

Poza otwarciem internetowego serwisu, klubowicze mają już na swoim koncie realizację filmu dokumentalnego (o popularnej, tarnowskiej kapeli CZUBAND), słuchowisko przygotowane na "Konkurs Katyński", pomagają też wydawać gazetę "RONIN" w jednym z tarnowskich Domów Dziecka oraz od niedawna gazetę teatralną "TALIA".
W najbliższym czasie grupa zamierza przygotować projekt, który ma wziąć udział w konkursie grantowym "Młodzież".
Motywacje do uczestnictwa w zajęciach Klubu są bardzo różne. Wszyscy jednak klubowicze mają jedną wspólną cechę - nie chcą obserwować współczesnego świata jedynie z zewnątrz, chcą go poznawać od wewnątrz, opisywać a nawet na niego wpływać. W spotkaniach odbywających się dwa razy w tygodniu, nie tylko zresztą w Pałacu, biorą udział gimnazjaliści, licealiści a nawet studenci. W grupie dominują dziewczęta.

Redakcja Tarnów On-line, od początku patronująca klubowemu przedsięwzięciu, nawiązała współpracę z tą sympatyczną grupą młodych tarnowskich dziennikarzy. Ich ciekawe teksty i inne formy dziennikarskiej aktywności już niebawem będziecie mogli poznawać m.in. na stronach portalu. Już teraz można natomiast zobaczyć sporą próbkę możliwości publicystycznych, literackich i graficznych członków Klubu na stronie serwisu PING. Zapraszamy do lektury !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, July 23, 2024 00:13:58
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html