To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Zaduszki Dżemowe w TCK   -   27/10/2003
Po raz dziewiąty Wojtek Klich i Tarnowskie Centrum Kultury zapraszają melomanów na "Zaduszki Dżemowe". Tegoroczny koncert odbędzie się 31 bm. o godz.20.00 w Piwnicach w TCK. W programie wieczoru oprócz legendarnych utworów zespołu "Dżem", znajdą się też standardy rockowe nieżyjących już wielkich artystów. Im wszystkim zadedykowany jest ten koncert.

Ogloszenie

Wszystko zaczęło się w 1994 r. w kilka miesięcy po śmierci Ryszarda Riedla - lidera grupy "Dżem". W hołdzie temu charyzmatycznemu artyście zorganizowano w TCK pierwszy koncert - a ponieważ był to czas zaduszkowy, nadano mu nazwę Zaduszki. Resztę tytułu wypełniła nazwa zespołu, z którym Ryszard Riedel objechał całą Polskę wzdłuż i wszerz grając tysiące koncertów w wielkich miastach i małych dziurach - w halach widowiskowych i na morskich plażach. Wszyscy, którzy choć raz uczestniczyli w tych koncertach, wiedzą, że zarażały wolnością, niezwykłą atmosferą - bluesem, rockiem i reggae. Mieszanka tych trzech stylów muzycznych stała się wizytówką muzyczną grupy i w pełni wyjaśniała jej nazwę. Ryszarda Riedla nie ma już w zespole, legenda trwa. Jego następcy i starzy przyjaciele przyjmowali zaproszenie do udziału w tarnowskiej imprezie. Tym razem z muzykami wystąpi syn nieżyjącego lidera "Dżemu".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 10:52:59
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html