To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Songs Festiwal w Amfiteatrze Letnim   -   20/5/2004
Nie w hali "Jaskółka", jak pierwotnie planowano ale w Amfiteatrze Letnim przy ulicy Kopernika odbędzie się jutro I Tarnowski Festiwal Młodej Twórczości Muzycznej Songs Festival "Pojednanie Gatunków”. Przesłuchania piętnastu zgłoszonych wykonawców rozpoczną się o godzinie 9.00. O godzinie 15.00 ogłoszeni zostaną laureaci a na scenie wystąpią też goście Festiwalu: zespół Czuband, formacja techno-dance Hyper RaveRs oraz "Kropka nad i".

Ogloszenie

Młodych artystów oceniać będzie jury złożone z młodych profesjonalistów, robiących właśnie muzyczną karierę, animatorów kultury muzycznej oraz ludzi mediów.
Songs Festival "Pojednanie Gatunków” organizowany przez Stowarzyszenie Underground zamierzony został jako pierwszy w regionie projekt otwarty nie tylko dla uczniów szkół gimnazjalnych i liceów ale też dla coraz poważniejszej rzeszy tarnowskich studentów. Ambicjami organizatorów jest wprowadzenie Festiwalu na stałe do kalendarza imprez kulturalnych miasta Tarnowa, a w latach następnych organizacja imprezy w skali województwa i kraju.
Patronat Kulturalny nad imprezą objęły instytucje samorządowe i kulturalne z Tarnowa i regionu oraz Młodzieżowa Rada Miasta Tarnowa. Wśród wielu mediów, które objęły patronat nad imprezą jest nasz portal.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:02:37
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html