To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Anita i John w Teatrze   -   20/5/2004
Miesiąc temu z powodu choroby gardła Johna Portera został odwołany koncert jego i Anity Lipnickiej w Teatrze Solskiego. Dla wszystkich, którzy wówczas zakupili bilety na występ autorów "Nieprzyzwoitych piosenek" lub chcą to uczynić - dobra wiadomość. Koncert odbędzie się nareszcie 28 maja (piątek) o godz. 19.00. Mamy jedno (dodatkowe, pierwsze wylosowaliśmy przed miesiącem) podwójne zaproszenie dla naszych inTARnautów !

Ogloszenie

Dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym kameralnym i lirycznym recitalu, promującym płytę najgłośniejszej pary muzycznej sezonu, zatytułowaną "Nieprzyzwoite piosenki" mamy propozycję. Nadeślijcie nam e-maila zawierającego temat "NIEPRZYZWOITE PIOSENKI". Listów oczekujemy pod adresem redakcja@intarnet.pl do środy 26 maja do godz. 12.00. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz "namiarów" telefonicznych. Losowania nagrody - podwójnego zaproszenia na koncert dokonamy w środę popołudniu. Nazwisko zwycięzcy opublikujemy wówczas na stronie.
Tych z inTARnautów, którzy nie będą mieć szczęścia w losowaniu informujemy, że bilety na koncert Anity i Johna zakupić można jeszcze w sklepach muzycznych, w teatrze i Agencji Artystycznej Bajan przy ul. Sowińskiego 20/1. Cena biletu - 35 zł.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:04:39
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html