Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Anita i John w Teatrze   -   20/5/2004
Miesiąc temu z powodu choroby gardła Johna Portera został odwołany koncert jego i Anity Lipnickiej w Teatrze Solskiego. Dla wszystkich, którzy wówczas zakupili bilety na występ autorów "Nieprzyzwoitych piosenek" lub chcą to uczynić - dobra wiadomość. Koncert odbędzie się nareszcie 28 maja (piątek) o godz. 19.00. Mamy jedno (dodatkowe, pierwsze wylosowaliśmy przed miesiącem) podwójne zaproszenie dla naszych inTARnautów !

Ogloszenie

Dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym kameralnym i lirycznym recitalu, promującym płytę najgłośniejszej pary muzycznej sezonu, zatytułowaną "Nieprzyzwoite piosenki" mamy propozycję. Nadeślijcie nam e-maila zawierającego temat "NIEPRZYZWOITE PIOSENKI". Listów oczekujemy pod adresem redakcja@intarnet.pl do środy 26 maja do godz. 12.00. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz "namiarów" telefonicznych. Losowania nagrody - podwójnego zaproszenia na koncert dokonamy w środę popołudniu. Nazwisko zwycięzcy opublikujemy wówczas na stronie.
Tych z inTARnautów, którzy nie będą mieć szczęścia w losowaniu informujemy, że bilety na koncert Anity i Johna zakupić można jeszcze w sklepach muzycznych, w teatrze i Agencji Artystycznej Bajan przy ul. Sowińskiego 20/1. Cena biletu - 35 zł.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(22-05-2004) wswzystko do d..... :
Za 35 zł to ja mam jedzenie na 3 dni dla całej rodziny, a miernoty podobne, lecz z innymi pseudonimami artystycznymi mogę oglądać za darmo gdzie indziej. I tak pani Anita i pan John nie będą zaszczyceni moją obecnością. Wydrwigrosze i beztalencia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-05-2004) kinga :
ja to bym za darmo nawet na to nie poszla! a jak ktos nie wie co z kasa robic i chce placic 35zl za taka chale to zycze powodzenia,znam lepsze sposoby na wydanie kasy!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-05-2004) Moby :
tak wszystko w d i kingo- mozna przeciez za to walnąć kilka piw w pubie albo nawet u znajomego dilera kupić dwa szlugi jakiejś trawki. Zdecydowanie mocniejsze i intensywniejsze przeżycia !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-05-2004) Gocha :
uważam ,że płyta Anity i Johna jest znakomita. Takiego liryzmu dawno brakowało na polskiej scenie muzycznej. Z moim mężem zasłuchujemy się od wielu, wielu wieczorów w te utwory. I oczywiscie będziemy w Teatrze ! A cena biletu - ma tu drugorzedne znaczenie. Choć oczywiscie 70 zł potrafimy wydać moze na cztery nazwiska w tym kraju.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-05-2004) ... :
Koncert byl i bylo bardzo fajnie koles naprawde dobrze wymiata z gitara w rece !!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947